banner461
banner195

Ünver’den GÖR-BİR’e Beyaz Baston Hediyesi

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği yönetimine 100 adet beyaz baston hediye etti.

Ünver’den GÖR-BİR’e Beyaz Baston Hediyesi
17 Ağustos 2013 Cumartesi 13:41

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği yönetimine 100 adet beyaz baston hediye etti.

Ak Parti Nevşehir Milletvekilleri A. Erdal Feralan, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider ile İl Başkanı Kazım Sunar, Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, Kadın Kolları Başkanı Ayşe Hamleci, Gençlik Kolları Başkanı Yasin Güneş’in de katıldığı ziyarette Başkan Ünver, gözleri görmeyen Vatandaşların rahatlıkla kullanabileceği 100 adet beyaz bastonu Dernek Başkanı Erol Mutlu’ya teslim etti.

Başkan Ünver’in hediyesinin kendilerini mutlu ettiği belirten Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, “Sayın Belediye Başkanımız, Milletvekillerimiz ve Ak Partili başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği olarak hep iç içe çalışmalarda bulunuyoruz. Kendilerine derneğimize ve faaliyetlerimize gösterdikleri ilgi ve katkıdan dolayı ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.