banner461
banner195

Ünver’den Nevşehir İçin 600 Yeni Konut Müjdesi

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Nevşehir Belediyesi ile Toplu Konut İdaresi Başkanlığının ilimizde konut üretmeye devam edeceğini belirtti.

Ünver’den Nevşehir İçin 600 Yeni Konut Müjdesi
20 Temmuz 2015 Pazartesi 14:16

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Nevşehir Belediyesi ile Toplu Konut İdaresi Başkanlığının ilimizde konut üretmeye devam edeceğini belirtti.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesinde 4. Etap TOKİ Konutlarının tamamlanma aşamasına geldiğine dikkat çeken Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası üzerindeki eski yerleşim alanına bu kez yöresel mimarinin göz önünde tutularak yeni konutların yapılacağını söyledi.

Söz konusu alana 600 dolayında konutun yapımı konusunda çalışmaların son aşamaya getirildiğine değinen Başkan Ünver, “Ticaret ve Sanayi odamızın hemen üzerindeki alanda bu kez TOKİ ile birlikte yöresel mimarinin göz önünde tutulduğu konutlar yapacağız. Burada 600 dolayında konut yapılmasını planlıyoruz. Nevşehirimizin sarıtaşının kullanılacağı konutlar yapılacak. En kısa zamanda bu konuyla ilgili gerekli bilgiler aktarılacak” dedi

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.