banner461
banner195

Ürgüp Belediyesi Nevşehir Spor taraftarlarına otobüs tahsis edecek

Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, Nevşehir Spor Maçına Gidecek Olan Ürgüplülere Ücretsiz Otobüs Tahsis Edeceklerini Söyledi

Ürgüp Belediyesi Nevşehir Spor taraftarlarına otobüs tahsis edecek
12 Temmuz 2016 Salı 16:49

banner143
banner134
Nevşehir Spor Kulüp Başkanı ve yöneticileri Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız’ı ziyaret etti.
Nevşehir Spor Kulüp Başkanı Muzaffer Leblebici, Başkanvekili Emrah Akün, yönetim kurulu üyeleri İsmail Ördü ve Umut Araz Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız’ı ziyaret etti. Nevşehir Spor Kulüp Başkanı Muzaffer Leblebici burada yaptığı açıklamada, “ Nevşehir Spor sadece il merkezinin değil tüm şehrin, tüm ilçelerin takımı. Bu yüzden biz yeni yönetim olarak Nevşehir sporumuzu ilçelerin de sahiplenmesini istiyoruz. El ele hep birlikte Allah’ın izni ile bu takımı önce 3. Lige ardından da 2. Lige çıkartmanın peşindeyiz. Sizlerden de bu konuda desteklerinizi bekliyoruz” dedi.
Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız’da açıklamasında, “Nevşehir Spor tabi ki tüm şehrin bir takımı. Bizlerde üzerimize ne düşüyorsa yapmaya hazırız. Ürgüp Belediyesi olarak Nevşehir sporumuzun Gazi Stadyumunda oynayacağı her maça bir otobüs tahsis etmenin sözünü veriyorum. Ürgüp’ten Nevşehir sporumuzun maçına gidecek olan tüm taraftarlarımıza belediye olarak ücretsiz taşıma hizmeti yapacağız.” şeklinde konuştu.
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.