banner461

Ürgüp Esnaf Odası Genel Kurulu Yapıldı

18 Şubat 2018 Pazar günü Ürgüp Esnaf ve Sanatkarlar Odasının 24. Genel Kurulu Yapıldı.

banner503
Ürgüp Esnaf Odası Genel Kurulu Yapıldı
19 Şubat 2018 Pazartesi 11:57

banner143
banner134
Ürgüp Esnaf ve Sanatkarlar Odası olağan genel kurulunda tek listeyle seçime giden mevcut Başkan Süleyman Özaşık güven tazeledi.
 Ürgüp Esnaf ve Sanatkarlar Odası olağan genel kurulu, Ürgüp Belediyesi Sinema salonunda yapıldı. Kurulda Divan Başkanlığını Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı İsmail Ördü'nün yaptığı kurulda tek listeyle seçime giden mevcut Başkan Süleyman Özaşık ve yönetimi yeniden seçildi.
Göreve geldikleri zamandan bu zamana yapılan faaliyetlerin anlatıldığı Genel Kurulda, Ürgüp Esnaf ve Sanatkarlar Odası Genel Sekreteri Ahmet Özmutlu, Odanın 2018 yılı tahmini bütçesi, gelir gider bilanço, faaliyet raporu gibi konularda sunum yaptı.
Teşekkür konuşması yapan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Süleyman Özaşık, Yeni döneme yeni aktif projelerle imza atacağız. Ürgüp'te esnaf ve sanatkarlarımız özverili, çalışkan ve girişimcidir.  Esnafımızla beraber çalışacağız ve hijyen eğitimleri, KOSGEB girişimcilik eğitimleri, gibi konulara yine ağırlık vereceğiz. Üretken toplum yararına faaliyette bulunmak için elimizden geleni yapacağız. Emeğiniz Emanetimizdir." dedi.
Ürgüp Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetim Kurulu Başkanlığını Süleyman Özaşık'ın yapacağı yeni yönetim ve Denetim Kurulu Şu Şekilde Oluştu. Yönetim Kurulu: Ali Güner, Ömer Büyükakten, Mustafa Zengin, Yusuf Ersin, Hüseyin Yılman, Osman Süslü Denetim Kurulu: Aydın Gözüm, Fatma Gerçek, Abdullah 


  

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.