banner461

Ürgüp Gençlik Merkezinden Rehabilitasyon Merkezine Ziyaret

Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı Gençlik Merkezlerinin Gönüllülük Kulübü faaliyeti adı altında Ürgüp ilçesinde Kaymakamlığa bağlı 80. Yıl Hanife Memiş Aksoy Rehabilitasyon Merkezi sakinleri, Gençlik Merkezi Personelleri tarafından ziyaret edildi

banner503
Ürgüp Gençlik Merkezinden Rehabilitasyon Merkezine Ziyaret
25 Mart 2017 Cumartesi 16:05

banner143
banner134
Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı Gençlik Merkezlerinin Gönüllülük Kulübü faaliyeti adı altında Ürgüp ilçesinde Kaymakamlığa bağlı 80. Yıl Hanife Memiş Aksoy Rehabilitasyon Merkezi sakinleri, Gençlik Merkezi Personelleri tarafından ziyaret edildi. Ürgüp Gençlik Merkezi Müdürü Oktay Yıldırım GÜNER, Gençlik Lideri Mustafa Celil ERDİNÇ ve Gönüllü Gençler Rehabilitasyon Merkezi sakinlerine Ürgüp Sebahat ve Erol TOKSÖZ MYO Animasyon bölümü gençleri ile birlikte moral verdiler. Yapılan faaliyette engellilerimize animasyon, halk oyunları ve tiyatro gösterisi sundular. Rehabilitasyon Merkezi sakinleri ile gençler birlikte eğlenceli bir vakit geçirdiler.

80. Yıl Hanife Memiş Aksoy Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Mehmet UYSAL ve personellerine yapmış oldukları güzel misafirperverlikten dolayı çok teşekkür ederiz.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.