banner461
banner195

Ürgüp Halkını Rahatsız Etmeye Devam Edeceğiz

Ürgüp ilçesinde içme suyu konusundaki sıkıntının giderildiğini ve bölgede diğer belediyelerde bulunmayan bir otomasyon sistemini devreye soktuklarını söyleyen Başkan Fahri Yıldız, ilçede yaz ayları süresince alt yapı çalışmalarının süreceğini ve asgari ölçeklerde halkı istemeden de olsa rahatsız etmeyi sürdüreceklerini dile getirdi.

 Ürgüp Halkını Rahatsız Etmeye Devam Edeceğiz
22 Mayıs 2014 Perşembe 10:00

banner143
banner134

 Ürgüp Halkını Rahatsız Etmeye Devam Edeceğiz

NEVŞEHİR(MHA) Ürgüp ilçesinde içme suyu konusundaki sıkıntının giderildiğini ve bölgede diğer belediyelerde bulunmayan bir otomasyon sistemini devreye soktuklarını söyleyen Başkan Fahri Yıldız, ilçede yaz ayları süresince alt yapı çalışmalarının süreceğini ve asgari ölçeklerde halkı istemeden de olsa rahatsız etmeyi sürdüreceklerini dile getirdi.

İlçede belediye olarak kanalizasyon çalışmalarına başlayacaklarını, doğalgaz çalışmalarının da hızla sürdüğünü söyleyen Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, Devlet Hastanesinin temel atma aşamasına geldiğini de sözlerine ekledi.

Bu çalışmaların yanı sıra ilçeye ikinci bir kent parkı kazandırmak yönündeki çalışmalara da başladıklarını söyleyen Yıldız, “Biliyorsunuz Ürgüp Belediyesi olarak son yıllarda olduğu gibi alt yapı çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Bir süre daha Ürgüp halkını rahatsız etmeye devam edeceğiz. Özellikle yaptığımız çalışmalar doğrultusunda içme suyu konusunda bir sıkıntımız kalmadı. O çalışmamızı bitirdik. Otomasyon sistemine geçmek suretiyle birçok belediye de olmayan sistemi Ürgüpümüze kazandırdık. Depolarımızı artık oturduğumuz yerden bilgisayar sistemi ile takip edebiliyoruz. İçme suyu konusunda Ürgüp sıkıntılı süreci çok şükür bitirdi. Bir yandan da Kanalizasyon çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Doğalgaz çalışmalarımız devam ediyor. TOKİ projemiz devam ediyor. Devlet Hastanesi projemiz yakında temel atma seviyesine gelecek. Aynı zamanda bir kent parkını yeni tamamladık. İkinci bir kent parkını daha ilçemize kazandırmak için çalışmalara başladık” ifadelerinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
vekil - 4 yıl önce
vekil olarak görmek isteriz