banner461
banner195

Ürgüp Kaymakamı Balcı Nevşehir Pazaryerinde

Nevşehir Ürgüp ilçesi Kaymakamı Alper Balcı, Türkiye’nin en modern pazaryerlerinden biri olan Nevşehir Pazaryerinde incelemelerde bulundu.

Ürgüp Kaymakamı Balcı Nevşehir Pazaryerinde
25 Mayıs 2015 Pazartesi 18:11

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ürgüp ilçesi Kaymakamı Alper Balcı, Türkiye’nin en modern pazaryerlerinden biri olan Nevşehir Pazaryerinde incelemelerde bulundu.

Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler, Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen ile birlikte pazaryerinde esnafları ziyaret ederek, hal hatır soran Ürgüp ilçe kaymakamı Alper Balcı, pazarcı esnafları ile de sohbet etti.

Ziyareti esnasında alışverişte yapan Ürgüp ilçe kaymakamı Alper Balcı, Nevşehir Modern Paaryerinin yapılmasını sağlayan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’e teşekkür ederken, “Böyle bir pazaryerinin oluşturulmasından dolayı Nevşehir Belediye Başkanımız Sayın Hasan Ünver’e teşekkür ediyorum. Emekçinin kazanması çok güzel. Ürgüp belediye başkanımız Fahri Yıldız da bu konulara son derece duyarlı. İnşallah o da böyle bir pazaryerini Ürgüpümüze kazandırır. Ben bir müşteri olarak çok mutlu oldum burada” dedi.

Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler, Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen ziyaretinden dolayı Ürgüp ilçe Kaymakamı Balcı’ya teşekkür etti.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
sevban - 3 yıl önce
Eskiye gore iyiz sagolsunlar ama, Modern diyemiyorum otopark su icinde temizlik yetersiz disarda rastgele park var denetim zayif