banner461
banner195

Ürgüp te 120 Km Kanalizyon Yenileniyor

Ürgüp Belediyesinden yapılan açıklamada, Kanalizasyon şebekesinin bu yıl yenilenmeye başlayacağı kaydedildi.

Ürgüp te 120 Km Kanalizyon Yenileniyor
19 Şubat 2013 Salı 17:02

banner143
banner134

 Ürgüp\'ün Kanalizasyon hattının yapımı kapsamında iller bankası genel müdürlüğünden gelen teknik heyetle birlikte ihale öncesi arazi çalışmaları ve incelemeler devam ediyor.

 

Ürgüp Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü personeli ile İller Bankasından gelen teknik heyet, yapılacak olan yeni kanalizasyon hattının güzergahını gezerek arazi yapısını incelenerek çalışmalar sırasında herhangi bir aksilik ve sorunla karşılaşılmaması için program yapıldı.

 

Kanalizasyon ihalesinin son aşaması olan ön incelemenin tamamlanmasına müteakip işin ihalesi yapılacak ve inşaat sezonunun açılmasıyla birlikte Kanalizasyon hattı yapımına başlanacak ve toplamda 119,587 Km lik hat, tamamen yenilenerek Ürgüp’e yakışır hale getirilecek.

 

 

 

Haber:Faruk ÖZZENGİN


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehir - 5 yıl önce
tebrikler ürgüp yerel seçim öncesi hiç bir başkanın cesaret edemediği işe el atıyor sayın yıldız tebrikler.
Avatar
EK - 5 yıl önce
seçim öncesi yerin altina servet gömüyor sayın yıldız gelecek nesillerimizin sağlığı için temiz bir ürgüp için teşekkürler başkanım
Avatar
mustafa KARAMAN BASDERE - 5 yıl önce
boyle secime bir yi kala yerin altina bir servet gomeceksin icme suyu kanalizasyon dogalgaz kostebek yuvasi adeta hemde cok hizli birsekilde onarimla koltugu dunse asla bu hizmeti yapmaz bir belediye baskani halki ve hakki dusunurse gozununde yasina bakmaz yapar tebrikler baskanim yolun acik olsun urgupte tarihi projlere imza attin ve aticaksin
Avatar
ürgüp - 5 yıl önce
eine saglık baskanın yapıyor yapıyor bu işleride muhalefetdeki kişilerden bir el saglıklıgı alacagınına eleştiriliyor. efendim neymiş dogalgazın meteküpü kaçaymış , sanki gaz ürgüpde bulunmuş gibi degersiz kişilerce yorumlar yapılıyor facebookda belediye sayfasonda.