banner461
banner195

Ürgüp Terminalinde Olay 2 Kişi Bıçaklandı

Nevşehirin Ürgüp ilçesinde Terminalde iki ayrı grup arasında ki tartışmada bıçaklı sopalı çıkan kavgada büyük olaylar çıktı. Avanos ile Ürgüp terminalinde İki kişinin bıçaklandığı olaylar devam ediyor...Gelişmeler birazdan www.fibhaber.com da...

Ürgüp Terminalinde Olay 2 Kişi Bıçaklandı
21 Nisan 2014 Pazartesi 18:54

banner143
Ürgüp Terminalinde Olay 2 Kişi Bıçaklandı
İlgili Galeriye Git
banner134

Tartışmalar Avanos ta Ürgüp Birlik ile Ürgüp VİP seyehat Arasında ilk önce tartışma yaşadığı gün boyu süren tartışmalarda önce sözlü olarak  kavga sonra karşılıklı toplanan grup tarafından çıkan kavgada Murat ve Muzaffer T. isimli iki kişi farklı yerlerinden bıçaklanarak yaralandı.Çıkan kavgayı ayırmak için polis havaya ateş açtı.

Yaralılar Devlet hastanesine kaldırıldı sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi.
Ürgüp  ilçe içi trafiğin oldukça karıştığı belirtildi.

Olayların devam ettiği Ürgüp terminalinde Nevşehir den 2 çevik kuvvet minibüsü takviye geldi...
Olay yerine saatler ilerledikçe kalabalık artıyor.Ve Şuanda olay mahalline olay inceleme ekipleri,Nevşehir Emniyet Müdürü ve Vali yardımcısıda katıldı...

Haber:Şerif Taşar

Ürgüp terminalinden Nevşehir, Avanos ve Kayseri arasında yolcu taşımacılığı yapan Ürgüp Birlik ve Ürgüp Vip seyahat firmaları arasında kavga çıktı.

Öğle saatlerinde ilk sinyalleri gelen olayla ilgili emniyet birimleri terminalde tedbir amaçlı güvenlik önlemi almıştı, saat 17:40 sıralarında hareketlenen ilçe terminalinde taraflar birbirlerine hakaret dolu sözlerle saldırınca emniyet güçleri havaya ateş açıp, biber gazı kullanarak tarafları sakinleştirmeye çalıştı.

Meraklı kalabalığın doldurduğu terminal civarında Nevşehir İl Emniyet Müdürü Metin Kalayoğlu’da olay yerine gelerek taraflarla görüştü. Olayların büyümemesi için Nevşehir’den gelen çevik kuvvet ve özel tim takviye ekiplerinin de terminalde yer almasının ardından olaylar yatıştı.

Olayda hayati tehlikesi bulunmayan bıçaklı yaralanmalar meydana geldi.

NEVŞEHİR ve AVANOS SEFERLERİNİ BELEDİYE YAPTI

Olaylar nedeniyle firmaların seferleri durdurularak, Nevşehir ve Avanos’a gidecek vatandaşların mağdur olmaması için Ürgüp Belediyesi tarafından sefer düzenlendi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
mazılı - 4 yıl önce
Neyi paylasamadiniz dunya mali dunyada kalir ikinizede yeter nevsehir urgup arasi allah gozunuzzu doyursun ne diyim
Avatar
urguplu - 4 yıl önce
Urgup un vekilinin vaatleri oldugu soyleniyor.bir aciklamada bld bsk bekliyoruz.
Avatar
Mazı li - 4 yıl önce
Haklısın
Avatar
Mazı li - 4 yıl önce
Haklısın
Avatar
seckin k.. - 4 yıl önce
eeee yıllardır ürgüp birlik milletin kanını emdi şimdi rakip çıkınca kaldırmadı cüssesi haksızlıga basvurdu rızkı veren allah yemeyi̇n kendiziii
Avatar
ürgüp - 4 yıl önce
birlikçiler hala kaba kuvvet gösteriyorlar.aklınızı basınıza alında urgupu daha fazla reklam etmeyin.
Avatar
Yücel KIRŞEHİR - 4 yıl önce
bu gibi olayların sadece büyükşehirlerde rant için şavaş yapıldığını zannederdim,artık öyle bir zamana gelmişizki menfaat için kavga yaralama hatta öldürmek gayet normal bir durum olmuş.güzel ürgübümüze bu yakışıyormu çok üzüldüm.
Avatar
mert - 4 yıl önce
bence bütün hata beld. başkanının çok sessiz yavaş uykulu bir yönetim ürgüp geçtiğmiz 5 yılda hiç görmeği pislikleri gördü her yer fuhuş yuvasına döndü kayserinin ,kırşehirn, niğdenin ,aksarayın, pislikkleri hafta sonu ürgüpte gayrimeşru işlerle uğraşıyorlar serbest piyasa sahipsiz.