banner461
banner195

Ürgüp'te Bir Restauranta Silahlı Saldırı

Kapadokya nın göz bebeği Ürgüp e,hafta sonu Kayseri başta olmak üzere yakın çevre illerden gelen bazı şahıslar ilçeyi gayri meşru işleri için mekan olarak görmesi ilçe turizmini baltalamaya devam ediyor.

Ürgüp'te Bir Restauranta Silahlı Saldırı
28 Nisan 2014 Pazartesi 13:44

banner143
banner134

Konu hakkında FİB Haber merkezimize şikayetlerini dile getiren Ürgüplü vatandaşlarımız Özellikle Kayseri olmak üzere çevre illerden hafta sonlarını geçirmek üzere ilçeye gelen kaliteli müşterilerin yanında maganda diye tabir edebileceğimiz gayri meşru işleri için ilçemizi mekan tutanlara birilerinin artık dur demesi gerektiğini belirttiler.


Ürgüp, bir dünya kenti ve markası olarak Türkiyemiz ve Bölgemiz için büyük bir değer.Bu konuda gerek ilçe Emniyeti gerek Ürgüp te Belediye Başkanı Sayın Fahri Yıldız'ın da büyük gayret ve özverileri ile ilçe de güvenlik asayiş ve tanıtımından taviz verilmezken çevre illerden gelerek ilçenin huzurunu kaçıran şahıslar içinde yapılan çalışmalarla bu tür suç makinalarına göz açtırılmamakta kararlı gözüküyor.

En son hafta sonu Ürgüp te ki bir Restauranta düzenlenen silahlı saldırı ve alkolünde etkisiyle çıktığı belirtilen kavga haberi ilçedeki turizmciler başta olmak üzere herkesi rahatsız ediyor.

Artık Kapadokya nın kalbi Doğa ve tarih kokan Ürgüp ilçesine gerçekten Tatil,turizm ve eğlence adına Dünyanın dört bir tarafından gelen yerli ve yabancı turistlerle bir takım kendini bilmez sözüm ona şehir magandası zevatlarca ilçenin huzurunun bozulmasına artık dur demek şart...

Ürgüp te bu görüntüleri istemiyoruz...!

İşte en son dün yaşanan bir olayı sizlerle paylaşıyoruz...Beyaz şahin marka araçla gelen ve iki kişi olduğu belirtilen şahıslar Ürgüp teki bir Restaurantın tabelasına pompalı tüfekle ateş açarak kaçtıkları belirtildi. Olay sonrası soruşturma başlatıldığı bildirildi.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
vatandaş - 4 yıl önce
madem öylede bunu basın halka duyurdu demi? bu devletin polisi- jandarması hakimi savcısı valisi ne duruyor bunu bilmiyorlarmı gerekeni yapsınlar ozaman
Avatar
hesap mı - 4 yıl önce
hesap mı fazla gelmiş.avanosta 5 kişi balık? yesin 700 tl öder
Avatar
Fikret çavdar - 4 yıl önce
Önce ürgüpteki konslu gazınoları kapatmaları gerek ürgüp kayserılılerınn elınden kurtulması gerek ne kadar pis işlet ve mekanlar var hep kayserılı ürgüp halkı ürgüpüne sahıp çıkmalı ürgüpdekı görev yapan çogu polis memurları zaten kayserılı hemserılık ayana ürgüpün adı kirlendi artıkk
Avatar
vatandas - 4 yıl önce
olay restauranta silahlı saldırı degildir sahsi hiç bir sey yoktur.alkolü kacıran sahıslar önce direksiyon hakimiyetini kaybetmistir kaza olmustur sonra birileri bagırınca panik yapımıslar ve arabalarında bulunan silahla havaya ateş acıp levjaya denk getirmislerdir olay yerinden kacmıslar.fib haber olarak bilgilerinizi nerden hangi kaynakdan alıyorsanız daha düzgün kaynaklar bulup aracı bulundurmadan direk olayları esas kaynagından ögrenin.haber yapmak icin haber yapıp insanları yanlıs bilgilendirmeyin !!!
Avatar
ne alaka - 4 yıl önce
Bikere bu kareler deki olay o deil iki silahli saldiriyi yapan urguplu uydurmayin...
Avatar
vatandas - 4 yıl önce
bu arada paylastıgınız fotograf cumartesi gecesi yüksek sesle müzik dinleyip insanları rahatsız eden 38 plakalı bi aracın icindeki sahisi ürgüplü vatandasların tartaladıgı olayın fotografıdır.
Avatar
saldım cayıra mevlam gayıra - 4 yıl önce @vatandaş
denetim diye birşey yok eski zamanlarda ürgüp ün giriş çıkışında cevirmeler görürüdük artık sarhoş sürücüleri görüyoruz.