banner461
banner195

Ürgüp'te Muhtar Adayına Çirkin Saldırı

Ürgüp te Mahmut Ali Serim ve İbrahim Bükümer’in muhtar adaylığı tanıtımları için kullandıkları araca çirkin saldırı.

Ürgüp'te Muhtar Adayına Çirkin Saldırı
08 Mart 2014 Cumartesi 19:47

banner143
banner134

 Süphanverdi Mahallesi ve Duayeri Mahallesi Muhtar Adayları tanıtımları için kullandıkları aracın kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından dün gece aracın lastiklerini keserek çirkin saldırı yapıldı.

30 Mart yerel seçimlerinin hareketlenmesiyle birlikte muhtar adayları mahallelerinde Afiş, el broşürü vs. tanıtım materyallerini kullanarak tanıtımlarına devam ederken Süphanverdi Mahallesi Muhtar Adayı Mahmut Ali Serim tanıtımlarına farklı bir yüz getirmek için kullandığı bir aracı seçim afişleriyle donatıp aday olduğu mahallesinin işlek bir yoluna park edip tanıtım yaparken dün gece geç saatlerde kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından bir aracı çizilerek ve diğer aracınında lastikleri kesilerek çirkin bir şekilde saldırı yapıldı.

Muhtar Adayı Mahmut Ali Serim “Bu demokratik bir yarıştır bu çirkin saldırıyı yapanı nefretle kınıyorum, büyük bir üzüntü yaşıyorum bunu yapanlar demokrasi seçimde boylarının ölçüsünü alacaklardır.  Mahallemde diğer adayların da asılı olan afişleri veya farklı materyalleri var bunlara zarar verilmezken sadece benim tanıtımım için kullandığım aracıma  yapılan bu çirkin saldırıdan dolayı bu saldırıyı gerçekleştirenleri  tekrar tekrar kınıyorum” dedi.

Şerif Taşar Ürgüp'ten Bildiriyor...


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
adem bayindir - 4 yıl önce
Elleri kirilsin inşallah...
Avatar
seçim - 4 yıl önce
allah belalarını versinşerfsizliğin son noktası sanıım
Avatar
Lastikçi - 4 yıl önce
bu kadar olur, lastiğe çivi girmiş olmasın onun aslı muhahah
Avatar
duayeri - 4 yıl önce
Yavsaklikta son nokta adamin arabasindan ne istediniz.