banner461
banner195

Vali Ceylan'dan Belediye Başkanı Elma'ya Tebrik Ziyareti

Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan, AK Parti'den belediye başkanlığını ikinci kez kazanan Kaymaklı Belediye Başkanı Halit Elma'yıı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileğinde bulundu.

Vali Ceylan'dan Belediye Başkanı Elma'ya Tebrik Ziyareti
24 Haziran 2014 Salı 16:57

banner143
banner134
AK Partili Kaymaklı Belediye Başkanı Halit Elma,  Vali Mehmet Ceylan'ı belediye girişinde karşılayıp, makama aldı.
Başkan Elma'yı tebrik eden Vali Ceylan, "Kaymaklı beldemize beraber hizmet edeceğiz inşallah el birliği ile kurumların iş birliği çok önemlidir. Vatandaşımız sizleri seçmiştir, baş tacı etmiş. Burada amacımız tüm Nevşehir genel bütünlüğünde olduğu gibi Kaymaklı kasabamıza da hizmet etmek hep beraber, tekrar sizleri tebrik ediyorum" dedi.


Belediye Başkanı Halit Elma da, Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Seçim sürecinde sayın valimizin bürokrasisinin sağ duyulu yaklaşımından dolayı çok teşekkür ederiz. İnşaallah burayı vali beyin yüzü gibi, güler yüzlü insanların bir arada yaşadıkları bir Belde haline getireceğiz" diye konuştu.


Ağırlıklı olarak Kaymaklı Kasabası ve Kaymaklı Yeraltı kenti başlığıyla Turizm konulu Yapılan konuşmaların ardından çaylar içilip bir süre sohbet edildi. Yaklaşık 20 Dakika süren görüşmenin ardından Vali Ceylan, belediye binasından ayrıldı.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
veni vidi vici - 4 yıl önce
iki belediye, üç market açılışı???????????????köylere inin okul perişan,öğretmen yok,,,köy suları yetersiz,,hanği köye park açılışına gittiniz????si̇zlere üreten köylere hi̇zmet götürün....merkezler zaten hi̇zmet aliyor....