banner461
banner195

Vali Ceylan'dan, “Gazetecilik ve Basın Bayramı”Mesajı

Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan, “24 Temmuz Gazetecilik ve Basın Bayramı” İle İlgili Kutlama Mesajı yayımladı.

Vali Ceylan'dan, “Gazetecilik ve Basın Bayramı”Mesajı
23 Temmuz 2014 Çarşamba 15:48

banner143
banner134

 24 TEMMUZ GAZETECİLER VE BASIN BAYRAMI MESAJI

24 Temmuz 1908 tarihinde bas
ınımız üzerindeki sansürün kaldırılmasıyla, toplumumuzun gelişmesinde, çağdaşlaşmasında ve ilerlemesinde önemli mesafeler alınmış, demokratik ve çoğulcu yapının gelişmesine büyük katkı sağlamıştır. 1908 yılında sansürün kaldırılışından itibaren geçen süre içerisinde basınımızda, ulusal ve yerel düzeyde çok önemli ilerleme ve gelişmeler olmuştur.

Çağdaş ve demokratik hayatın vazgeçilmez unsurlarından biri olan basın, kamuoyuna tarafsız, doğru ve hızlı biçimde bilgi ve haber vererek, toplumu aydınlatıp, meslek ilkelerine, kişilik haklarına saygı çerçevesinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Bölgemizde yaşanan olaylardan ve gelişmelerden haberdar olmamızı sağlayan, ilimizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesine ve kalkınmasına önemli katkılar sağlayan yerel basınımızın, özveri içerisinde yerine getirdikleri görevlerini, bundan sonra da aynı duyarlılıkla devam ettireceklerine inanıyorum.

İlkeli ve tarafsız yayıncılık anlayışı içerisinde zor ve meşakkatli bir görevi yerine getiren İlimizde hizmet veren yerel gazete, radyo ve televizyonlarımız ile ulusal ajans temsilcilerinden oluşan değerli basınımızın 24 Temmuz Basın Bayramını kutlar, tüm basın mensuplarımıza çalışmalarında başarılar diler, sevgi ve saygılar sunarım.

Mehmet CEYLAN Nevşehir Valisi


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.