banner461
banner195

Vatandaşlar Yağmurda Bozulan Yollar İçin Çözüm Bekliyor

Nevşehir merkez ilçeye bağlı Nar kasabası ile Nevşehir Belediyesi sınırları arasında kalan Yeni Mahallede vatandaşlar yollarının parke yapılmasını bekliyor.

Vatandaşlar  Yağmurda Bozulan Yollar İçin Çözüm Bekliyor
02 Haziran 2015 Salı 23:50

banner143
Vatandaşlar  Yağmurda Bozulan Yollar İçin Çözüm Bekliyor
İlgili Galeriye Git
banner134
Son yağışlarla birlikte evlerinin önü tamamen yarıklarla dolu kalan yazın toz dumandan kışın ise bozuk yollardan şikayet eden mahalle sakinleri yetkilileri göreve davet ederek şehrimize mahallemize yakışır bir şekilde parke yok yada asvalt bekliyoruz.Bu hizmeti bizden esirgemesinler diyerek düştükleri çaresiz durum için veryansın ediyorlar. 

İşte www.fibhaber.com okurumuzun gönderdiği o ihbarı:

Bozulan yollar için çözüm bekliyorlar...
Nar kasabasına bağlı Yeni Mahalle de bulunan Şems yapı kooperatif ’inde 1 yılı aşkın süredir insanlar evlerine oturduğu halde evlerinin önü yazın toz dumadan kışın ise yağışlarla bozulan yolalrdan şikayetçiler.

Sitenin yan tarafına kadar yapılan kilitli parke nedense girişi yapılmadan öylece bırakıldı. İnsanlar yürümeye kalksa sakatlık olur araçlar buradan
geçmez oldu. Lütfen bu çağa yakışır bir anlayışla çözüm ve hizmet bekliyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehir - 3 yıl önce
bu fotoğrafta yer alan yol imar yolu değil gibi
Avatar
murat - 3 yıl önce
hem de gülşehir yolunun hemen yanındaki yol. yani 80 dairelik sitenin önünden geçen yol. cidden tıpkı köylerdeki afedersiniz de merkep yoluna benziyor değil mi. inşaAllah görür de bişeyler yapar yetkililer.