banner461
banner195

Yardım Hafta Başında Yola Çıkarılacak

İHH Nevşehir Temsilciliği tarafından düzenlenen yardım kampanyasında toplanan eşyalar 20 Ocak 2014 pazartesi günü yola çıkarılacak.

Yardım Hafta Başında Yola Çıkarılacak
17 Ocak 2014 Cuma 22:09

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) İHH Nevşehir Temsilciliği tarafından düzenlenen yardım kampanyasında toplanan eşyalar 20 Ocak 2014 pazartesi günü yola çıkarılacak.

15 Ocak 2014 tarihi itibariyle sona eren ve Suriye’deki yardıma muhtaç insanlara yardım elinin uzatılmaya devam edilmesi manasına gelen yardım kampanyasında toplanan gıda maddelerinin yanı sıra, soba, halı, yatak gibi eşyaların eski Bağ-Kur binasındaki tasnifi tamamlanıyor. 

 Bu arada Acıgöllü hayırsever duyarlı vatandaşlar Suriyeli çocuklara Yardım Elini uzattılar. Yaşlı Dedelerden ninelerimize çocuklarımızdan gençlere tüm Acıgöllü vatandaşlar akın akın elinden geldiğince ya soba ya battaniye evinden fazla ne bulduysa neyi mümin kardeşleri için paylaşmak istedilerse getirdiler. Soğuktan Müslüman çocuklar ölmesinler diye Acıgöl de başlatılan kampanya çerçevesinde toplanan Kömür Sobası, Battaniye, Sünger Yatak Ve Halı Kuru Gıda ürünleri Nene Hatun Ana Okulunda bir araya getirildi.

İlçede bu yardımların toplanmasında Güldeste Yardım Derneği de çalışmalarda bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.