banner461
banner195

Yaz Kur'an Kurslarında Spor Yapıyoruz

Gençlik Ve Spor Bakanlığı ve Diyanet İşleri Başlanlığı arasında imzalanan 81 İl ve ilçelerde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlükleri ile İl Müftülükleri aracılığıyla geçen yıl başlatılan Yaz Kur’an Kurslarında Spor Yapıyoruz projesi bu yaz döneminde de Nevsehirde tüm hızıyla devam ediyor.

Yaz Kur'an Kurslarında Spor Yapıyoruz
08 Temmuz 2013 Pazartesi 17:46

banner143
banner134

 Güzelyurt Mahallesinde bulunan Oğuzlar  Gazneli Camiini Gençlik  Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Mustafa ÜNLÜER, Spor Şube Müdürümüz Meral KÜÇÜK ve Antrenörlerimiz ziyaretetti. Öğrencilerin büyük ilgisiyle karşılanan ÜNLÜER bütün öğrencilere ; şapka, kek , forma ve  2 adet masa tenisi masası hediye ederken öğrencilerle yaptığı sohbetin ardından öğrencilerle masa tenisi oynadı. ÜNLÜER Öğrencilere  Spor Kompleksimizide kullanabileceklerini onları Tesislerimizde görmekten mutluluk duyacağını belirtti.

Oğuzlar Gazneli Camii İmamı düzenlemiş olduğumuz Yaz Kuran Kurslarında çocuklarımıza Kur’an-ı Kerim eğitimi ve Dini Bilgiler veriyoruz bunun yanında çocuklarımıza sosyal aktivite olarak Müdürlüğünüz tarafından gönderilen antrenörlerle çocuklarımıza spor alışkanlığı kazandırıyoruz. Sporcu genç  nesiller yetiştirmek için bizlere malzeme, tesis ve antrenör konusunda destek veren Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürü Mustafa ÜNLÜER’e teşekkürederim dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.