banner461

Yazıhüyük Kasabasında Mehmetçik için 'süt kampanyası'

Nevşehir'in Derinkuyu ilçesine bağlı Yazıhüyük Kasabasında Kooperatifi öncülüğünde Süt bağış Kampanyası düzenlenmiş olup toplanan yardımlar Mehmetçik Vakfına bağışlanmaktadır.

banner503
Yazıhüyük Kasabasında Mehmetçik için 'süt kampanyası'
09 Mart 2018 Cuma 12:14

banner143
banner134
Nevşehir'in Derinkuyu ilçesine bağlı Yazıhüyük Kasabasında Yazıhüyük Kasabası Tarımsal Kalkınma Kooperatifi öncülüğünde Süt bağış Kampanyası düzenlenmiş olup toplanan yardımlar Mehmetçik Vakfına bağışlanmaktadır. Kooperatif yetkilileri toplanan sütün bedelini Mehmetçik Vakfının hesaplarına yatıracaklar. Türkiye, terörle kararlı bir şekilde mücadele edeceğini Zeytin Dalı Operasyonu ile Afrin’den tüm dünyaya ilan etmiştir. Allah ordumuzu muzaffer eylesin. Mehmetçiğimizin sağ salim görevlerini tamamlayarak ülkelerine dönmelerini nasip etsin.
Zeytin Dalı Operasyonunda şehit olan şehitlerimize Allahtan rahmet diliyor yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.
Mehmetçik Vakfı da şahadete ulaşan kahramanlarımızın yakınlarına ve Silahlı Kuvvetlerimize verdiği destekle gönlümüzde apayrı bir yere sahiptir. Güzel Yazıhüyük kasabamızın güzel insanları vatanına ve askerine olan sevgisini böyle anlamlı bir kampanya ile bir daha göstermiştir. Böyle anlamlı bir kampanyayı düzenleyen ve destek olan tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz”...

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.