banner461
banner195

Yeni Kurs Kayıtları Sürüyor

Nevşehir Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü bünyesinde açılan ve son yıllarda özellikle genç kızların en çok ilgisini gören kurslardan biri de Kuaförlük kursu.

Yeni Kurs Kayıtları Sürüyor
02 Şubat 2015 Pazartesi 16:09

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü bünyesinde açılan ve son yıllarda özellikle genç kızların en çok ilgisini gören kurslardan biri de Kuaförlük kursu.

Geçtiğimiz ay tamamlanan kuaförlük kursunun 2015 yılındaki ilk dönemi Mart ayı başından itibaren faaliyete geçirilecek. 15 Kursiyerin 8 ay süreyle eğitim göreceği kuaförlük kursuna katılmak isteyenlerin en kısa sürede Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğüne başvuruda bulunmaları gerekiyor.

Kuaförlük Kursu Öğretmeni Serap Dalkılıç, ev ekonomilerine katkı sağlamak ve kendilerine bir iş istihdamı oluşturmak isteyen genç kızların yeni dönem kuaförlük kursuna da ilgi göstereceklerine inandıklarını ifade ederken, Manikür (tırnak bakımı) eğitiminin de verileceği yeni dönem kursun Mart ayından itibaren faaliyete geçirileceğini söyledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.