banner461

“Zehirli Yılan Gibi Başlarını Kaldırdılar”

Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Şerafettin Karataş, Çözüm sürecinde gelinen noktada yaşanan terör olaylarını kınadıklarını dile getirdi.

banner503
“Zehirli Yılan Gibi Başlarını Kaldırdılar”
11 Ağustos 2015 Salı 14:51

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Şerafettin Karataş, Çözüm sürecinde gelinen noktada yaşanan terör olaylarını kınadıklarını dile getirdi.

Süreç esnasında güç ve zaman kazanan terör odaklarının zehirli bir yılan gibi yeniden başını kaldırdığına değinen Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Karataş, “3 yıldan beri Osloda, İmralı da yapılan gizli açık ne varsa her türlü görüşme, müzakerelerin hedefi buna dayandırılmıştı. Şimdi bugünlere geldik.Yanıldık mı, takdir ortada. Açılım meselesinde Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç önemli itiraflarda bulunuyor. AK Parti Ergenekon da, Paralel yapıda ve Çözüm süreci meselesinde yanıldığını itiraf ediyor. Ülkenin geldiği nokta da ortada. O halde AK Parti geçmişini bir irdeleyerek daha fazla doğru siyaset üzerineyim direnişinde olmamalıdır. Teröristler zaman kazandı, güç topladı. Zehirli yılan gibi başını kaldırdı. Şehitlerimize Allahımızdan rahmet acılı ailelerine ve Türk silahlı Kuvetlerimize, Emniyet Teşkilatlarımıza başsağlığ ve sabırlar diliyorum” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.