banner461
banner195

ABD’li Baloncu, Başkan Cingil’i Ziyaret Etti

ABD’li Balon şirketi yöneticisi ve aynı zamanda Kapadokya bölgesine balonu ilk getiren Buddy Bombard Başkan Nuri Cingil’i makamında ziyaret etti.

ABD’li Baloncu, Başkan Cingil’i Ziyaret Etti
08 Kasım 2012 Perşembe 10:34

banner143
banner134

 Kapadokya bölgesinde sıcak hava balonculuğuna öncülük eden Buddy Bombard uzun yıllar çalıştığı Göreme’yi ziyaret etti. Ziyarette Göreme Belediye Başkanı Nuri Cingil’i de unutmayan Bombard, öncülük ettiği sektörün Kapadokya bölgesinin vazgeçilmezi haline geldiğini söyledi.

Göreme Belediye Başkanı Nuri Cingil ile Kapadokya turizmi üzerinde konuşan Bombard balonculuk işine yine ABD’de devam ettiğini söyledi. Kapadokya bölgesinin dünyada en iyi ve en uzun balon uçuşu yapılabilecek bir bölge olduğunun altını çizen Bombard, “Kapadokya bölgesinde balon sektörüne hizmet vermiş olmaktan çok mutluyum” dedi.

Göreme Belediye Başkanı Nuri Cingil ise Buddy Bombard’a ziyareti için teşekkür etti. Cingil sıcak hava balonculuğunun Kapadokya turizminin dinamiklerinin başında geldiğini ve adeta turizme daha da büyüttüğünü söyledi.

Bombard’a Kapadokya turizmine yaptığı çalışmalar için teşekkür eden Cingil, Kapadokya’nın kapılarının bu tür müteşebbislere her zaman açık olduğunu söyledi.

Başkan Cingil konuk misafir Bombard’a Göreme’yi tanıtıcı hediyeler verdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.