banner461
banner195

Acıgöl Belediye Başkanı Ertaş'a Ödül

"Yılın Belediye Başkanları Seçim Anketi"'nde Acıgöl Belediye Başkanı Ercan ERTAŞ "Dere Islah Çalışmaları" kategorisinde yılın en başarılı Belediye Başkanı seçildi.

Acıgöl Belediye Başkanı Ertaş'a Ödül
28 Aralık 2015 Pazartesi 12:00

banner143
banner134

 Türkiye genelinde Mahalli İdarelere Yönelik yayınlar yapan Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi tarafından ülke genelinde düzenlenen "Yılın Belediye Başkanları Seçim Anketi"'nde Acıgöl Belediye Başkanı Ercan ERTAŞ "Dere Islah Çalışmaları" kategorisinde yılın en başarılı Belediye Başkanı seçilmiştir. Ercan ERTAŞ'a Kayseri'de düzenlenen ödül töreni ile ödülü verilmiş törende Başkanımızın yapmış olduğu konuşmada "verilen bu ödülü çalışmalarında ve her konuda desteklerini esirgemeyen Acıgöl Halkı adına ve Acıgöl halkına ithafen aldığını, yapmış olduğu bu hizmetlerin daha iyisini vermek için çalıştığını ve bundan sonrada halkımız için her alanda hizmetlerin devam edeceğini, " konuşmasında beyan etmiştir.

Bu arada Kapadokya Yılın enleri Anadolu Kent Ödülleri Zirvesinde de Yılın En Başarılı Yerel Yöneticileri ve Kişi kurum ve kuruluşları önümüzdeki günlerde düzenlenecek etkinlikte ödüllerini alacak.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.