banner461
banner195

Ağustos’a Kadar Yokum

Üç gündür Nevşehir de bulunan ve bu süreçte Meclis toplantısına katılarak çeşitli ziyaret ve temaslarda bulunan Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası başkanı M. Arif Parmaksız bir taraftan NTSO işlerini yakından takip ederken diğer taraftan da Ankara da TOBB seçimleri için çalışmalarını sürdürüyor.

Ağustos’a Kadar Yokum
28 Haziran 2013 Cuma 12:53

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası başkanı M. Arif Parmaksız, Ağustos ayına kadar Nevşehir’e gelemeyecek.

Önceki gün bir ziyareti esnasında bu durumu ifade eden Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, yaklaşan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Seçimleri öncesinde Ağustos ayına kadar Ankara’da bulunacağını dile getirdi.

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun tekrar aday olduğu odalar ve borsalar birliği seçimleri çalışmaları dolayısıyla bir aylık zaman zarfında Ankara da bulunacak olan Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası yönetim kurulu başkanı M. Arif Parmaksız, bu seçimlerin ardından daha önce de ifade ettiği üzere Nevşehir’deki yerel seçimlere müdahil olmaya niyetli. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
.../.... - 5 yıl önce
yok yaa nevşehirde olsan ne yapiyorsunda istersen hiç gelme. şimarttiniz iyice sayin parmaksizi bir sorun uçhisar belediyesine emlak borcunu ödemş mi 100 milyarin üzerinde en az 15 yillik birikmiş ...
Avatar
arif bey - 5 yıl önce
yerel seçimlerde arif hangi adayı çıkarırsa o kesin kazanır bence mhp den mehmet varolu kazandıracak