banner461
banner195

AHİKA Ve Avanos Kaymakamlığı Yerli Ve Yabancı Tur Operatörlerini Buluşturdu

hiler Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mehmet Fatih Yıldız ve Avanos Kaymakamımız Mustafa Eldivan erli ve yabancı tur operatörlerini Avanos ta buluşturdu...

AHİKA Ve Avanos Kaymakamlığı Yerli Ve Yabancı Tur Operatörlerini Buluşturdu
22 Kasım 2013 Cuma 14:15

banner143
banner134

 Kapadokya’daki turizm ürün ve servislerinin tanıtılarak uzun dönem turizm ortaklıklarının gerçekleştirilmesi amacıyla Birleşmiş Milletler Karadeniz Ticaret & Yatırım Tanıtım Programı (BSTIP), Ahiler Kalkınma Ajansı ve Türk Hava Yolları Nevşehir Bölge Müdürlüğü ortaklığında ‘Kapadokya Turizm Tanıtım Forumu’ Avanos Double Tree By Hilton Otelinde düzenlendi.

 

14 Kasım 2013 tarihinde başlayan organizasyon Karadeniz bölgesinde bulunan 12 ülkeden seçilmiş tur operatörleri ve seyahat ticaret temsilcilerinin katılımı ile gerçekleşti.

Yerli ve yabancı tur operatörleri buluşturan program Ahiler Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri  Mehmet Fatih Yıldız ve Avanos Kaymakamımız  Mustafa Eldivan’ın açılış konuşmaları ile başladı. Konuşmaların ardından yerli tur operatörleri Karadeniz’e kıyısı olan ülkelerden gelen tur operatörleri ile birebir görüşme fırsatı buldu.

Organizasyonun ikinci gününde ise, Karadeniz ülkelerinden katılan misafir operatörler, Paşabağı, Zelve ve Devrent Vadisini gezerek. Avanos’ta çanak çömlek yapımını izlediler. Program Sarıhan Kervansaray’daki sema göstersinin ardından sona erdi..


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.