banner461
banner195

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Açıkgöz'ün 30 Ağustos Mesajı

AK Parti Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, İstiklal mücadelemizin büyük bir zaferle taçlandığı 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 91. Yılı ve Türk Silahlı Kuvvetleri günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Açıkgöz'ün 30 Ağustos Mesajı
30 Ağustos 2013 Cuma 10:40

banner143
banner134
 Merkez İlçe Başkanı Açıkgöz, mesajında, "Büyük zaferin en önemli yanı, bu milletin azim ve iradesinin, şartlar ne olursa olsun, varlığı ve birliği söz konusu olduğunda adeta çelikleştiğini göstermesidir" dedi.
Ağustos ayının, tarihimiz boyunca, milletimiz açısından hep önemli zaferlerle dolu olduğunu ifade eden Açıkgöz, mesajında şu ifadelere yer verdi :

"26 Ağustos 1071 Malazgirt Zaferi'yle birlikte Anadolu'nun kapısı milletimize ardına kadar açılmış, 26 Ağustos'ta başlayıp 30 Ağustos 1922 günü zaferle sonuçlanan Büyük Taarruz ile Türk milleti Anadolu'nun sonsuza kadar Türk yurdu olarak kalacağını bütün dünyaya ilan etmiştir. Bu zaferle kurulan ve milletimizin en büyük eserlerinden biri olan Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin vatanı ve milletiyle birlikte sonsuza kadar hür ve bağımsız yaşaması yönündeki inanç, istek ve idealimizi bir kez daha ifade etmek istiyorum. 30 Ağustos Zafer Bayramı'nda, bir kez daha yüce milletimizi ve onun bağrından çıkmış kahraman ordumuzu kutluyor; başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Kurtuluş Savaşı'nın bütün kahramanlarını, kanlarıyla, canlarıyla bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi, gazilerimizi saygı ve minnetle anıyor, büyük zaferin 90. yılında, milletimizin ve tarihi zaferlerle dolu şanlı ordumuzun mensuplarının, Zafer Bayramı'nı en içten duygularla kutluyorum."

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.