banner461
banner195

AK Parti’de İlk Başvuru Yurtbilir’den Geldi

AK Parti’den Milletvekili aday adaylığı için ilk adaylık başvurusunu Av. Sema Yurtbilir Yavuz yaptı.

AK Parti’de İlk Başvuru Yurtbilir’den Geldi
11 Şubat 2015 Çarşamba 20:27

banner143
banner134

 7 Haziran 2015 Pazar günü gerçekleştirilecek Milletvekilliği seçimleri için geçtiğimiz günlerde AK Parti İl Yönetim Kurulu üyeliğinden istifa eden Avukat Sema Yurtbilir Yavuz, AK Parti Milletvekilliği aday adaylığı için başvurusunu yaptı.

 

AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı tarafından oluşturulan AK Parti Milletvekilliği aday adaylığı komisyonuna başvurusunu yapan Yavuz, sonucun öncelikli Türkiye’ye sonrasında da Nevşehir’e hayırlı olması temennisinde bulundu.

 

Siyasete AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları kurucu üyesi ve MKYK üyesi olarak başlayan Avukat Sema Yurtbilir Yavuz, daha çeşitli Sivil Toplum kuruluşlarında ve AK Parti İl Yönetim Kurulu üyeliğinde görev aldı.

 

Avukatlığın yanı sıra Resmi Kurum ve kuruluşlar ile Sivil Toplum Örgütlerine konferans, panel ve eğitimler veren Yavuz, AK Parti İl Yönetim Kurulu üyeliğinden görevinden istifa ederek, Milletvekili aday adayı oldu.

 

Sema Yurtbilir Yavuz, evli ve 1 çocuk annesi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ogretmen ck - 3 yıl önce
Adayimiz her zaman icin Sema Hanimdir.Onun gibi durust adaletli caliskan ve genc vekillere ihtiyacimiz var. Bizi temsil edecegine inaniyorum.
Avatar
Bilge - 3 yıl önce
İnşallah vekilliğiniz avukatlığınıza benzer de milletin avukatlığını yapacak biri bulunmuş olur...
Avatar
bir soruda benden - 3 yıl önce
bu memlekete her sene 2,5 milyon turist geliyo kaç tanesi merkeze ugruyo? nedeni araştırılmıyo ama körü körüne oy vermek anlamsız manasız
Avatar
y.kayacan - 3 yıl önce
sayın avukatım yolun açık olsun.
Avatar
ÖNCEKİLER NE YAPTIKİ??????? - 3 yıl önce
soruyorum arkadaşlar öncekiler memlekete ne yaptılar? çivi çaktılarmı, mecliste hiç konuşma yaptılarmı sadece bütçe konuşması onuda herkes yaptı, ama yaklaşık 15 senedir memlekete çivi çakılmadı,
Avatar
vaadler çok aslı yok, karayı ak die yutturtular memlekte... - 3 yıl önce
ekonomide ön sıralara çıktık die avaz avaz bagırıyorlar,en basit örneği; asgari ücret? 894,tl madem çok iyiyiz neden vergi alıyosun asgari ücretten, 30 yıllık bagkur emeklisi 900 tl alıyo bumu ekonomide çok iyi olmak anlayamıyorum bu milleti, karayi ak die yutturtular yutmayada devam ediyor bu millet aç gözünü aççç
Avatar
Ironi - 3 yıl önce
Vaad etmek yerine çalışacağınızı. Bunun bir siyasi hırstan öte vatandaşlık görevi olarak düşüneceğinize canı gönülden inanıyorum. Yolunuz açık olsun. Sizi bu yarışta görmek istiyoruz.
Avatar
BİRİ - 3 yıl önce
nevşehirin bir bayan milletvekiline ihtiyaci var. sema hanim en uygun adaydir. kendisini destekliyoruz.