banner461
banner195

Avanos Esnaf Rehberi Bu Yıl Güncellenecek

Nevşehir’in Avanos ilçesinde Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı tarafından ilki 2010 Yılında çıkarılan esnaf rehberinin bu yıl yenilenmesi hedefleniyor.

Avanos Esnaf Rehberi Bu Yıl Güncellenecek
22 Nisan 2013 Pazartesi 12:23

banner143
banner134

 Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Avanos Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mesut Yıldırım, Avanos ilçesindeki esnaf ve sanatkarların yanı sıra, kamu kurum ve kuruluşlarının, Avanos’ta bulunan turistik tesislerin telefonlarının yer aldığı rehberin bu yıl içerisinde yenilenmesinin amaçlandığını dile getirdi.

2010 Yılında ilk kez çıkarılan esnaf rehberinin 2 bin adet bastırılarak ilçe halkına ve esnaf sanatkara dağıtıldığını kaydeden Oda Başkanı Mesut Yıldırım, “İlçemizde odamıza bağlı 930 üyemiz var. Bu üyelerimizin birbirlerine ulaşımını sağlamak, Avanos ilçesindeki kamu kurum ve kuruluşlarına ulaşımlarını kolaylaştırmak amacıyla yaptığımız rehber çalışmamızı bu yıl içerisinde yenilemeyi planlıyoruz. Rehberimizde ayrıca ilçemizde bulunan turistik tesislerimizin de telefonları yer alıyor. Esnaf ve Sanatkarımız misafirlerini ağırlamak konusunda bu rehber sayesinde herhangi bir sıkıntı yaşamıyorlardı. Rehberimizi güncelleyerek yine içerisinde esnaf ve sanatkarlarımızın yanında ilçemizdeki kamu kurum ve kuruluşlarının, Sivil Toplum Kuruluşlarının, Turistik Tesislerin telefonların son güncellenmiş haliyle bulunmasını sağlayacağız. Yaklaşık 3 bin adet dolayında yeni rehberimizi bastırmayı planlıyoruz” açıklamalarında bulundu.
Haber:Ali Çamur


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.