banner461
banner195

Avanos'ta Benzade Konak Cafe Açıldı

Benzade Konak Cafe’nin açılışı 14 Ocak 2015 Çarşamba günü, Avanos Kaymakamımız Mustafa Eldivan, Belediye Başkanımız İsmet İnce, davetliler ve çok sayıda vatandaşımızın katılımıyla gerçekleştirildi.

Avanos'ta Benzade Konak Cafe Açıldı
14 Ocak 2015 Çarşamba 15:22

banner143
banner134
 Benzade Konak Cafe’nin açılışı 14 Ocak 2015 Çarşamba günü, Avanos Kaymakamımız Mustafa Eldivan, Belediye Başkanımız İsmet İnce, davetliler ve çok sayıda vatandaşımızın katılımıyla gerçekleştirildi.

Bir kadın dayanışma örneği olan, ve Avanos’un tarihi bir konağında hizmet sunacak olan Benzade Konak Cafe’nin açılışı, Avanos Kaymakamımız Mustafa Eldivan, Belediye Başkanımız İsmet İnce, KAPTİD Başkanı Ahme Tok, ilçemizden turizm temsilcileri, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Alper İbaş ve çok sayıda konuğun katılımıyla gerçekleştirilirken, kurdele Avanos Kaymakamımız Mustafa Eldivan’ın değerli eşi Meltem Eldivan tarafından kesilerek gerçekleştirildi.

Avanos Kaymakamımız Mustafa Eldivan bir açılış konuşması yaparak “ev yemekleri ve yöresel tatları yaşatmak açısından önem verdikleri bu tarz girişimleri bir kadın dayanışma örneği olması açısından memnuniyetle karşıladıklarını ve desteklediklerini ifade etti.

Açılışın ardından Benzade Konak Cafe’nin içerisi gezilerek konuklara zengin bir ikram menüsü sunuldu.

Bu vesileyle Benzade Konak Cafe’nin Avanos’a ve kadın girişimcilerimize hayırlı uğurlu olmasını dileriz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.