banner461
banner195

Avrupa’ya Giden Öğrencilerden Rektör Kılıç’a Teşekkür Ziyareti

9 Mayıs Avrupa Günü kapsamında düzenlenen “Avrupa Birliği Gençlik Fırsatları” konulu konferansta yapılan çekilişle Avrupa seyahati ile ödüllendirilen üniversitemiz öğrencileri ile Nevşehir Üniversitesi AB Proje Koordinatörü ve Eurodesk Temas Noktası Serkan Başar, Rektörümüz Prof. Dr. Filiz Kılıç’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Avrupa’ya Giden Öğrencilerden Rektör Kılıç’a Teşekkür Ziyareti
06 Eylül 2013 Cuma 13:43

banner143
banner134

 Yapılan çekiliş sonrasında Estonya ziyareti ile ödüllendirilen İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğrencileri Nilay Dolgun ve Hüseyin Kılıçoğlu, ilk kez yurt dışına seyahat ettiklerini, kendileri açısından çok faydalı olduğunu belirterek kendilerine bu şansı veren Rektörümüz Prof. Dr. Filiz Kılıç’a teşekkür etti.

Rektörümüz Prof. Dr. Filiz Kılıç, Nevşehir Üniversitesi olarak uluslarasılaşma yolunda çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini ve mükemmellik belgesi olarak kabul edilen Diploma Eki Etiketi ile Eurodesk Akreditasyonu belgesinden sonra AKTS etiketini de alarak üniversitemizin tüm dünyada tanınan bir üniversite olacağını söyledi.

2013 yılında 7 Avrupa Birliği projesinin kabul edildiğini belirten Rektör Kılıç, çok sayıda akademisyen ve öğrencinin bu projelerle Avrupa’ya seyahat etme ve projelerde yer alma şansına sahip olacaklarını kaydetti. Rektör Kılıç ayrıca Avrupa Birliği ile ilgili bu tür etkinliklerin devam edeceğini ve yapılacak çekilişlerle daha çok öğrencinin Avrupa seyahati ile ödüllendirileceğini belirtti.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.