banner461
banner195

Belediye O Binayı Ne Yapacak?

Uzun yıllar il merkezinde sağlık il müdürlüğü hizmet binası olarak veren il merkezindeki binanın nasıl değerlendirileceği merak konusu.

Belediye O Binayı Ne Yapacak?
06 Haziran 2013 Perşembe 10:29

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Uzun yıllar il merkezinde sağlık il müdürlüğü hizmet binası olarak veren il merkezindeki binanın nasıl değerlendirileceği merak konusu.

Mülkiyeti Nevşehir Belediyesine ait olduğu belirtilen binanın herhangi bir kamu kurum ya da kuruluşuna mı, yoksa bizzat belediyenin birimlerine mi tahsis edileceği sorusu henüz cevap bulmuş değil.

Mevcut eski sağlık müdürlüğünün hemen ardında bulunan ve yine yıllarca sağlık il müdürlüğüne bağlı ek bina olarak hizmet veren binanın Nevşehir belediyesinin yeni hizmet binası projesi bulunması karşısında nasıl değerlendireceğine önümüzdeki günlerde Başkan Ünver ve belediye yönetiminin karar vereceği gözleniyor. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
cüneyt - 5 yıl önce
gezi parkı isteriz.
Avatar
Sosyal Hizmet - 5 yıl önce
aile ve sosyal politikalar il müdürlüğü söz konusu binayı atıl durumdan kurtarmak için halkımızın da kolay ulaşımı dolayısıyla tahsis için uğraşılmaktadır.
Avatar
Gökhan... - 5 yıl önce
Su anda Aile ve Sosyal Politikalar il Müdürlüğü o binayı istiyor, kiralık binada oturuyorlar, yoksul, engelli, kadın ve çocuk basta olmak üzere toplumun dezavantajlı gruplarına hizmet veren ve ulaşılması zor bir yerde dolmuşa binilerek gidilen bir yerde olan bu Müdürlüğün bu binaya taşinması Nevşehirin yararina olacaktır. Admine tavsiyem bunu haber yapması ve gündem oluşturması,çünkü bu çok faydalı olacaktır.
Avatar
STKlara Çağrı - 5 yıl önce
Bilindiği üzere ilimizde kadın,mülteci ve siginmaci,engelli ve çocuklar icin kurulmuş STKlar burasinin Aile ve Sosyal Politikalara devri icin girisimde bulunmalari kendi hizmetleri kendi calismalari icin de ulasilabilirlik acisinden faydali olacaktir...
Avatar
Mülkiyet... - 5 yıl önce
Orada bir yanlışlık var mülkiyeti Belediyeye ait değil o binanın Mülkiyeti Sağlık Bakanlığına ait bir bina orası...
Avatar
Hacı - 5 yıl önce
bence de aile ve sosyal politikalar il müdürlüğüne verilmesi çok iyi olur, insanların ulaşımı açısından çok iyi bir yer, başkanımız hasan ünver bu işi halleder inşallah.
Avatar
yalandankimoldu - 5 yıl önce
nevşehirde işler plansız yapılıyor geleceği düşünülmeden günlük karar veriliyor siyasilerin zevklerine göre buna bir dur denilmesi lazım. hiç akil kıvamında yaşayanımız yok mu? yöneticilerin hatalarını yüzlerine vuracak
Avatar
Cüneyt ER - 5 yıl önce
bu bina aile ve sosyal politikalar i̇l müdürlüğü için ideal bir yer. şuan ki bina hem ekonomik hem de kullanım açısından sıkıntılı bir yer. şu anki 4 katlı bina için aylık 3-4 bin lira kira veriliyor, asansörü yok yaşlı ve engelli vatandaşlar merdivenleri çıkarken çok zorlanıyor. eski sağlık müdürlüğü binası yaklaşık bir yıldır boş ve atıl halde beklerken aile ve sosyal politikalar i̇l müdürlüğünün yıllık 35-40 bin tl kira vermesi çok saçma. böyle işler ancak türkiyemizde oluyor her nedense eski sağlık müdürlüğü binası inşallah en akılcı şekilde değerlendirilir.