banner461
banner195

“Ben Çalışandan Yanayım”

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanlığının seçimlerine sayılı günler kaldı.

 “Ben Çalışandan Yanayım”
09 Nisan 2014 Çarşamba 17:23

banner143
banner134

 “Ben Çalışandan Yanayım”

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanlığının seçimlerine sayılı günler kaldı.

Şu ana kadar sadece mevcut Birlik Başkanı İsmail Ördü’nün adaylığını açıkladığı Birlik başkanlığı seçimleri konusunda görüşlerini açıklayan oda başkanlarından biri de Ürgüp Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Süleyman Özaşık oldu.

Birlik Başkanlığı seçiminde Başkan İsmail Ördü’yü destekleyeceklerini söyleyen Ürgüp Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Özaşık, Ördü’nün yeniden birlik başkanı olmasına genel itibariyle esnaf sanatkar kesiminin bir itirazı olmayacağını dile getirdi.

Oda başkanlığına seçilmesinin öncesinde Ürgüp Esnaf ve Sanatkarlar odasında yönetim kurulu üyesi olduğuna değinen ve mevcut birlik başkanının 4 yıllık süredeki çalışmalarını yakından takip etme fırsatı elde ettiğine değinen Özaşık,”Ben çalışandan yanayım. Mevcut birlik başkanımız çalışmaları ve şahsiyeti ile son derece iyi. Yönetimimizle birlikte yaptığımız değerlendirmelerde birlik başkanımızın çalışmaları kabul görmüş durumda. Allah’ında izni ile kendisine Ürgüp Esnaf ve Sanatkarlar Odası olarak destek vereceğiz” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.