banner461
banner195

Benim Babam’da Şofördü

Nevşehir İl Defterdarı Hatice İşcen Ercoşman, kendisinin de esnaf bir babanın kızı olduğunu söylerken, nakliyeci esnafının içerisinde bulunduğu sıkıntıları bizzat yaşadığını söyledi.

Benim Babam’da Şofördü
10 Eylül 2013 Salı 10:44

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl Defterdarı Hatice İşcen Ercoşman, kendisinin de esnaf bir babanın kızı olduğunu söylerken, nakliyeci esnafının içerisinde bulunduğu sıkıntıları bizzat yaşadığını söyledi.

Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir toplantı esnasında Nakliyecilik mesleğinin oldukça zor ve oldukça dikkat isteyen bir meslek olduğunu dile getiren İl Defterdarı Hatice İşcen Ercoşman, Babasının kendisi ile birlikte 8 kardeşini nakliyecilikten kazandığı para ile büyüttüğünü ifade etti.

Ercoşman, “Benim babam nakliyecilik ile 8 kardeşim ile beni büyüttü. Yıllarca nakliyecilik yaparak evimizin rızkını kazandı. Bu mesleğin ne kadar zor ve dikkat isteyen bir meslek olduğunu iyi bilirim. 1997 Model bir kamyonu vardı ve yıllarca direksiyon başında alın teri dökerek bizleri bugünlere getirdi. Bağı bahçesi de vardı ama o yıllarca direksiyon sallayarak evinin rızkını kazandı” dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.