banner461
banner195

Bölgede İlk ve Tek

Ürgüp belediyesi her ne kadar zaman zaman eski kültür ve sosyal içeriğini arastada yıllardır yürüttüğü bir çalışma ile bölgede ilk ve tek olma özelliğini sürdürüyor.

 Bölgede İlk ve Tek
04 Şubat 2015 Çarşamba 16:16

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Ürgüp belediyesi her ne kadar zaman zaman eski kültür ve sosyal içeriğini arastada yıllardır yürüttüğü bir çalışma ile bölgede ilk ve tek olma özelliğini sürdürüyor.

10 Yılı aşan ve eski belediye başkanı Bekir Ödemiş döneminden itibaren uygulanan sinema günleri AK Partili Başkan Fahri Yıldız döneminde de devam ettiriliyor. Günümüz teknolojisinde her ne kadar ilçe sakinleri internet üzerinden hemen hemen her türlü filmi izleme imkanı bulabiliyor olsa da sinema günleri sayesinde bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyor. Sinema günlerine gençlerinde ilgisi bir hayli fazla.

Bu arada Ürgüp sinema günlerinde yılbaşından itibaren Madagaskar Penguenleri isimli film gösterime girdi. Her gün 13.00 ve 19.30 saatlerinde iki ayrı seansta gösterilen filmi izlemek isteyen öğrenciler 3.5 TL, Yetişkinler ise 5.5 TL ücret ödüyorlar. Ürgüp belediyesi sinema salonunda önümüzdeki günlerde vizyona yeni giren filmlerin gösterimi sürecek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.