banner461
banner195

Dirikoç : Lastiğiniz Kaplan Gibi Olmalı...

Nevşehir ve çevresinde etkili olan kar yağışı, sürücüleri zor durumda bıraktı.Kış mevsiminin şiddetini arttırması ile birlikte yurt genelinde yağan kar, araç sahiplerini de kar lastiği takmaya zorladı.Nevşehir'de Oto Lastikçilerin 'kar Mesaisi' devam ediyor..

Dirikoç : Lastiğiniz Kaplan Gibi Olmalı...
12 Aralık 2013 Perşembe 13:54

banner143
banner134
Nevşehir'de Oto Lastikçilerin 'kar Mesaisi'

Geçtiğimiz yıl çıkan yasaya göre ticari araçların 1 Aralıktan itibaren kar lastiği takma zorunluluğuna çok fazla uymayan vatandaşlar, karın yağmasıyla birlikte oto lastikçilerine akın ettiler. İlimiz Nevşehir de de etkili olan kar yağışı ile birlikte araçlarına kar lastiği taktırmak isteyen araç sahipleri oto lastik tamircilerinde 
oluşan uzun kuyruğa gece geç saate kadar beklediler.

Nevşehir de kar yağışı nedeniyle yollarda buzlanma oluşurken, vatandaşlar da Oto Lastikçilere adeta akın ettiler..

Konu hakkında FİB Haber Merkezimize açıklamlarda bulunan Dirikoç Lastik Yönetim Kurulu Başkanı Cavit Dirikoç,Kar yağışı ile birlikte üzücü kazalara maruz kalmamak için kar lastiklerinin mutlaka takılması ve kışlık araç bakımlarının yapılması gerektiğini belirterek, sürücülerin dikkatli olmalarını istedi.


Zorunlu hale gelen kış lastiği takılması nedeniyle işlerinin bir hayli arttığını belirten Dirikoç Lastik Yönetim Kurulu Başkanı Cavit Dirikoç , "Vatandaşlarımızı uyarıyoruz. Zamanında değiştirmiyorlar lastikleri. Onlarda bizde Böyle sıkıntı çekiyoruz, işlerimiz yoğun oluyor" dedi.

Dirikoç:
 Lastiğiniz KAPLAN Gibi Olmalı...İyi yol tutmalı,Güçlü ,Sağlam ve dayanıklı olmalı...

Dirikoç yaptığı açıklamasında,Özellikle ikinci el ucuz lastik konusunda da önemli hatırlatma ve uyarılarda bulunarak;
Ekonomik zorluk yaşadığınız dönemlerde otomobil bütçenizi azaltmak için,Tasarruf yapma niyetiyle siz de ikinci el lastiklerin cazibesine kapılmış olabilirsiniz. Kuşkusuz bu lastiklerin rakipsiz fiyatları ilgi çekici. Ancak bu lastiklerin ortaya koyduğu güvenlik riskleri de göz ardı edilemez bu sırada güvenliğiniz ile oynamadığınızdan emin olmalısınız.Trafik kanununun dışına çıkmamak için hangi lastikleri seçmelisiniz? Lastiğin iyi durumda olduğundan ve herhangi bir kusura sahip olmadığından nasıl emin olabilirsiniz? Sunulan fiyatlar gerçekten avantajlı mı? Yönetmelik, lastiklerin genel durumu, fiyatlar: Bu çözüme başvurmadan önce mutlaka bize danışın.Unutmayın Herşeyin çözümü var ama Hayatınızı riske etmeden önce bir kez daha iyice düşünmelisiniz dedi...

Cavit Dirikoç bu vesile ile Tüm Nevşehirli hemşehrilerimize kazasız belasız 
sağlıklı güzel günler diliyorum. Herkese İyi yıllar..


Nevşehir ve Kapadokya Genelinde Yolda Kalmayın...


Dirikoç Lastik size bir telefon kadar yakın:
Tel : 0384 213 15 06  -  Fax : 0384 212 44 30 - Yeni San. Sit. Girişi No:47/51 NEVŞEHİR
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.