banner461
banner195

Doğalgaz Abonelerine Önemli UYARI

Nevşehir Kapadokya Doğal Gaz A.Ş. son zamanlarda Doğalgaz faturalarının üzerine komisyon koyarak hukuki geçerliliği olmayan makbuzlar verilerek tahsilat yapılması ile ilgili bir duyuru yaptı.

Doğalgaz Abonelerine Önemli UYARI
28 Kasım 2013 Perşembe 15:34

banner143
banner134

Nevşehir Kapadokya Doğal Gaz A.Ş. son zamanlarda doğalgaz faturalarının üzerine komisyon koyarak hukuki geçerliliği olmayan makbuzlar verilerek tahsilat yapılması ile ilgili bir duyuru yaptı. 

Yapılan açıklamada Nevşehir Kapadokya Doğal Gaz Dağıtım A.Ş. doğal gaz faturaları anlaşmalı bankalar, PTT ve merkez ofislerimizden tahsil edilmektedir.

Son dönemde ortaya çıkan yetkisi olmayan bazı fatura ödeme noktalarının ise, doğal gaz faturalarının üzerine komisyon da ilave edip, hukuki geçerliliği olmayan bir makbuz vererek tahsil etme yönüne gittikleri öğrenilmiştir.  Nevşehir Kapadokya Doğal Gaz Dağıtım A.Ş olarak bu yetkisiz ödeme merkezlerine hukuk birimi tarafından kendilerine ihtarname gönderilmektedir.

Siz değerli basın organlarından vatandaşlarımızı, yetkisiz ödeme noktalarına ödeme yapmaları halinde yaşayacakları sıkıntılar konusunda  bilgilendirmenizi, bu tip yerlerde işlem yapmamalarını ve www.nevsehir.kapadokyagaz.com.tr  adresli web sitemizden ödeme noktalarını incelemeleri konusunda yardımlarınızı rica ederiz.


Bu konuda hassas bir çalışma izlediğimizi ve sizlerin de kamuoyunu bilgilendirme konusunda desteklerinizi rica ederiz."denildi. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Nevşehirli - 4 yıl önce
bu iş böyle basit bir şekilde kapatılamaz. halkı dolandırmaktan savcılığın işlem yapması gerekir.