banner461
banner195

Eczacılar Odası Genel Kurulu 22 Eylül’de

Nevşehir 52. Bölge Eczacılar odası başkanlığının genel kurulu 22 Eylül 2013 tarihinde yapılacak.

Eczacılar Odası Genel Kurulu 22 Eylül’de
31 Ağustos 2013 Cumartesi 10:04

banner143
banner134

 Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Eczacılar odası başkanı Tansu Dörtkol, “Odamızın  2013  Yılı  Seçimli  Olağan Genel Kurulu çoğunluklu olarak 14 Eylül 2013 Cumartesi  günü

saat: 14.00’de; çoğunluk sağlanamadığı takdirde bir hafta sonra çoğunluğa bakılmaksızın 21 Eylül 2013 Cumartesi günü saat: 14.00’de Dedeman Oteli Toplantı Salonunda yapılacak” dedi.

Genel Kurulda, Yönetim Kurulu Çalışma Raporu ve Mali Raporunun Okunmasının ardından denetleme Kurulunun Raporu okunacak ardından Raporların İbrazı yapılacak. 2014 Tasarı Bütçesinin görüşülmesi ve onaylanması ile devam edecek olan genel kurul da ayrıca Oda Organlarına Seçilecek Adaylar belirlenecek.

Olağan genel kurul toplantısına katılmayan oda üyelerinin para cezası ile cezalandırılacaklarını kaydeden Nevşehir Eczacılar odası Başkanı Tansu Dörtkol, “Seçimler 22 Eylül 2013 Pazar Günü Saat.09.00-17.00 Arası Yeni Mahalle Lise Caddesi üzerindeki Eczacı Odamızda Yapılacaktır. Oda Umumi Heyetinin Her Nevi Toplantılarına Oda Üyelerinin Katılmaları Ve Seçimli Toplantılarında da Ayrıca Oy Kullanmaları Zorunludur. Geçerli Bir Mazereti Olmaksızın Umumi Heyet Toplantılarına Katılmayanlar İle Seçimli Toplantılarda Oy Kullanmayanlar, Yıllık Üye Aidatı Kadar Para Cezası İle Cezalandırılırlar.

Ceza Almamanız İçin Hem Cumartesi Günü Toplantıya Katılmanız Ve Hem de Pazar Günü Oy Kullanmanız Gerekmektedir. Sadece Toplantıya Katılmanız Veya Oy kullanmanız halinde

Cezai İşlem Uygulanacaktır. Ayrıca üyelerimizin toplantıya katılmak ve oy kullanmak için kimliklerini yanında bulundurmalarını rica ederiz” açıklamasında bulundu.   


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Abdullah şimşek - 5 yıl önce
vay be tansu görüyonmu başkanmış ya :d helal olsun
Avatar
abdullah şimşek - 5 yıl önce
vaybe tansu abiyi görüyonmu başkanmış ya :d helal olsun