banner461
banner195

En Çok Nevşehir Belediyesi Yararlanıyor

Çalışma ve İş Kur İl Müdürlüğünün birkaç yıldır uyguladığı Kamu Yararına Çalışma Projesinden ilimizde en çok Nevşehir Belediyesinin yararlandığı bildirildi.

 En Çok Nevşehir Belediyesi Yararlanıyor
19 Ocak 2015 Pazartesi 15:43

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Çalışma ve İş Kur İl Müdürlüğünün birkaç yıldır uyguladığı Kamu Yararına Çalışma Projesinden ilimizde en çok Nevşehir Belediyesinin yararlandığı bildirildi.

Edinilen bilgiye göre; 2014 Ekim ayından bu yana yeniden uygulanmaya başlanan Kamu Yararına Çalışma Projesinden yaklaşık 200 Kişi ile Nevşehir Belediyesi en çok yararlanan kamu kurum ve kuruluşları arasında yer alıyor.

Bu dönemi için 7 Milyon TL harcama yapılacak olan ve Haziran 2015 ayında tamamlanması planlanan kamu yararına çalışma projesinden Nevşehir Belediyesinin yanı sıra İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İl Özel idaresi, Ürgüp, Acıgöl ilçe belediyelerinin yanı sıra ilimiz genelindeki hemen hemen bütün belde belediyeleri de yararlanıyor.

500 Kişinin istihdam edildiği kamu yararına çalışma programının ilimizde sürdürebilmesi için Mart ayına kadar Çalışma ve İş Kur İl Müdürlüğünün bütçesinin belirlenmesi de bekleniyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.