banner461
banner195

Erdoğmuş Yapabilecek mi?

Nevşehir merkeze en yakın yerleşim alanı olan Nar kasabasının turizme açılımı 20 yıldır gündemde. Ancak kasabanın son 20 yılına başkanlık eden belediye başkanı da bunu başarabilmiş değil...

Erdoğmuş Yapabilecek mi?
19 Nisan 2014 Cumartesi 02:17

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA)Merkeze yakın olması itibariyle butik otelciliğin yaygınlaşabileceği uygun mekanları bulunan, son derece yeşil ve vadi turizmine de elverişli olan arazileriyle bu konuda da öne çıkarılabilecek olan Nar kasabasında 20 yılda turizmle ilgili sözler sadece söz olmakta kaldı.

Kasabanın son 20 yılına damgasını vuran Süleyman Ergör, Mustafa Ekiz, gibi isimler Turizm konusunda bekleneni veremezken şimdi tüm gözler bu konuda Ali Erdoğmuş'a çevrildi..


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
:D :D - 4 yıl önce
erdoğmuş yapsa 10 yıldır yapardı son 5 yılda mı yapacakmış güldürmeyin
Avatar
Narlı - 4 yıl önce
Yapar önce kendini sağlama alsın sonra yapar merak etmeyin...
Avatar
ali veli - 4 yıl önce
nar ı baglayın gıtsn nevsehır hatta sulusaray göre uchısarıda baglayın gereksız beledıyeler
Avatar
nar-dan - 4 yıl önce
vadi turizmi olabilir ama demekki olmuyormuş, iki dönemdir halkımız kişi kim olursa olsun aynı partiyi seçiyor,,
Avatar
GÖRÜŞ - 4 yıl önce
nar da turizm deni̇nce akla kaya damlar i̇çi̇ne yapilmiş buti̇k oteller akla geli̇yor gali̇ba.nar da butik oteller yapinca turizm gelmi̇ş olur mu..arkadaşin yorumunda dedi̇ği̇ gi̇bi̇ vadi̇ turizm olmaz mi.ayrica nar a turizm getirmek isteyen arkadaşlar ilk once gi̇tsi̇n urgup avanos ortahi̇sar göreme yi̇ gezsi̇nler..ayrıca turızm yabancı turıstler gelince mi olur.yerli insanlar gelince turızm olmaz mı?nar da kadirah mevki var oraya ankarada bulunan harikalar diyarı gibi yer yapılsa olmaz mı....kadirahtan su akıtsak altına piknik alanları yapsak olmaz mı.nar da bir konu açılsa hemen sit alanına takılıyor.bende diyorum ki nar da sit varda göremede uçhisar da sit yok mu.hergün yeni pansiyonlar yapılıyor.onlar nasıl yapıyorsit alanına çivi dahi çakılmaz.ama oralarda çakılıyor.demekki aşağı mah ve orta mah bir bölümünede çivi çakılabilir.ilk önce aşağı mah ve orta mah bir bölümünü kentsel dönüşüm projesine sokmak lazım.