banner461
banner195

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç Nevşehir Üniversitesinde

Nevşehir Üniversitesinin 2012-2013 Akademik Yılı Açılış Törenine katılmak üzere gelen Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Üniversitemizi ziyaret etti.

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç Nevşehir Üniversitesinde
17 Kasım 2012 Cumartesi 18:30

banner143
Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç Nevşehir Ünivers
İlgili Galeriye Git
banner134

 Nevşehir Üniversitesinin 2012-2013 Akademik Yılı Açılış Törenine katılan ve bir dizi ziyaretlerde bulunan Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, beraberinde Nevşehir Valisi Abdurrahman Savaş, Nevşehir Milletvekilleri A. Erdal Feralan, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider’in yanı sıra protokol üyelerinin Üniversitemizi ziyaretlerinde kendilerini Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılı ile akademik ve idari personel karşıladı.

 

Ziyarette Nevşehir Üniversitesi Şeref Defterine duygu ve düşüncelerini yazan Bakan Suat Kılıç, Nevşehir Üniversitesinin yeni kurulan bir üniversite olmasına rağmen hızlı bir gelişim göstermesinin memnuniyet verici olduğunu ifade etti.

 

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç ise,  Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç’a ziyareti münasebetiyle teşekkür ederek, Nevşehir Üniversitesinin gelişimi ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

 

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.