banner461
banner195

GÖR-BİR’e Ek Oda

Nevşehir Belediyesi Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneğine destek olmayı sürdürüyor.

GÖR-BİR’e  Ek Oda
10 Ekim 2013 Perşembe 11:27

banner143
banner134

 Nevşehir Belediyesi Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneğine destek olmayı sürdürüyor.

Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneğinin Nejdet Ersan Parkı içerisinde yer alan hizmet binasında düzenlenen kurslar nedeniyle binanın ihtiyaca cevap veremez hale gelmesiyle birlikte binaya ek bir oda daha yapılıyor.

Geçtiğimiz günlerde derneği ziyaret eden Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’e konuyu ilettiklerini ve Başkan Ünver’in yine kendilerine destek olmayı sürdürerek söz verdiği gibi ek odanın çalışma talimatını verdiğini kaydeden Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, “Nevşehir Belediye Başkanımız sağ olsun hep derneğimize destek olmayı sürdürüyor. Kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum. Çok kısa bir zaman içerisinde derneğimiz hizmet binası ek bir oda daha kazanacak. Böylece derneğimizde düzenlenen kurslar için daha geniş bir mekan daha kazanmış olacağız” diye konuştu. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
vatandaş - 5 yıl önce
kendinize ek bina yaptırna kadar, temsil ettiğiniz görme engelli yavrularımıza görme engelli okulu yaptırın bence....en azından bir okulda bir sınıf açtırın..çocuklarımız çevre illere yatılı olarak gitmek zorunda kalıyor...öncelikli görevinizi untmayın erol bey...