banner461
banner195

Görbir’den Yakup Zağlanmış’a Teşekkür Plaketi

Görmeyenler kültür ve birleşme derneği yönetim kurulu Nevşehir Ticaret ve sanayi odası Başkan adayı Yakup Zağlanmış’a derneğe olan katkılarından dolayı plaket sundu.

Görbir’den Yakup Zağlanmış’a Teşekkür Plaketi
04 Şubat 2013 Pazartesi 18:15

banner143
banner134

 Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası Başkan adayı Zağlanmış’ı özel bürosunda ziyaret eden Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu ve Başkan Yardımcısı Mahmut Sami Kemikkıran, derneğin faaliyetlerinin sürdürülmesinde maddi ve manevi katkıları nedeniyle İş Adamı Zağlanmış’a teşekkür etti.

Ziyarette konuşan Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkan Yardımcısı Mahmut Sami Kemikkıran, derneğe katkılarından dolayı Nevşehir Ticaret ve sanayi odası başkan adayı Mehmet Yakup Zağlanmış’a teşekkür etti.

Ziyaretin anısına İş adamına bir teşekkür plaketi sunan Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneğine Zağlanmış teşekkür etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ahmet doğru - 5 yıl önce
şu dernek boyle işleri bıraksada, nevşehire bir göme engelli okulu açmak için kolları sıvasa...bunlar asıl görevlerini unutup renkli işlerle uğraşıyolar....kimse çocuğunu nevşehirde görme engelli okulu yok diye kayseriye niğdeye yatılı göndermek zorunda değil....daha 6 yaşındaki çocuk oralara yatılı gönderilmez....çuvaldızı önce kendinize batırın bakalım....acı veriyomu....
Avatar
çilekeş derbeder - 5 yıl önce
helal sana abi
Avatar
erkan ocak - 5 yıl önce
bencede ahmet bey hakli.