banner461
banner195

Gülşehir’de Kapalı Pazar Projesi Ne Oldu?

Gülşehir Belediyesi tarafından hazırlanarak Ahiler Kalkınma Ajansına sunulan Kapalı Pazaryeri ve Sosyal Tesis Alanı Projesi onaylandı.

 Gülşehir’de Kapalı Pazar Projesi Ne Oldu?
13 Haziran 2014 Cuma 17:34

banner143
banner134

 Gülşehir’de Kapalı Pazar Projesi Ne Oldu?

NEVŞEHİR(MHA) Gülşehir Belediyesi tarafından hazırlanarak Ahiler Kalkınma Ajansına sunulan Kapalı Pazaryeri ve Sosyal Tesis Alanı Projesi onaylandı.

2012 Yılı Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında Gülşehir Belediyesi tarafından sunulan Kapalı Pazaryeri Projesi, 2012 yılı Mali Destek Programları değerlendirme süreci sonrası, Yönetim Kurulu Toplantısında, “Kalkınma Ajansları Proje ve Faaliyet Destekleme Yönetmeliği”ne göre tamamlanarak, desteklenmeye hak kazanan projeler arasına girdi.

Toplamda 312 proje başvurusunun değerlendirilmesinin yapıldığı toplantıda, Sektörel Rekabet Edebilirlik Mali Destek Programı kapsamında 55 proje ve Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında 18 proje olmak üzere toplam 73 proje mali destek almaya hak kazandı.

Kalkınma Ajansından kullanılmaya hak kazanılan 502 bin TL’lik mali destek ile birlikte modern ve çok amaçlı bir pazaryeri ve sosyal alan oluşturulacak olan Gülşehir ilçesinde henüz bu projenin akıbetinden ses seda yok.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.