banner461
banner195

Hamdi Menekşe, Karasoku Mahallesine Muhtar adayı oldu

Nevşehir il merkezinde en eski yerleşim alanlarından biri olan Karasoku mahallesi mahalle muhtarlığına aday olan Hamdi Menekşe, göreve seçilme durumunda mahallenin sorunlarını mahalle sakinleriyle birlikte, istişare ederek çözüme kavuşturacaklarını söyledi.

Hamdi Menekşe, Karasoku Mahallesine Muhtar adayı oldu
14 Ocak 2019 Pazartesi 15:25

banner143
banner134

 Karasoku mahallesi muhtar adayı Hamdi Menekşe, “Karasoku mahallesinin sorunlarını hep birlikte istişare ile çözeceğiz” dedi.

Yıllardır yaşadığı mahallenin çözüm bekleyen önemli sorunları olduğunu söyleyen Karasoku Mahallesi Muhtar Adayı Hamdi Menekşe, “Mahallemiz şehrin en eski yerleşim merkezlerinden biri. Kentsel dönüşümle birlikte İnşallah yakın zamanda daha modern bir görünümüz kazanacak. Bu konuda yaşanan sıkıntıları bire bir yaşadığımız için mahalle sakinlerimizle istişare halinde bu sorunların üstesinden gelebileceğimize inanıyorum. Bu arada mahallemiz şehir merkezine en yakın yerleşim alanı olduğu için şehrin adeta otopark alanı gibi. Bu sorunun da kentsel dönüşümle birlikte düzene gireceğini düşünüyorum. Göreve seçilmem durumunda bizzat içerisinde yaşayarak gördüğümüz sorunlarımızı bir bir çözüme kavuşturacağız” ifadelerinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.