banner461

Kapadokya Genç Çiftlerin Gözdesi

Kayadan oyma peribacaları, yer altı kentleri, kilise ve Şapelleri, doğa harikası ilginç yeryüzü oluşumları ile ünlü Kapadokya bölgesinin yeni evli çiftlerin balayı geçirmesi için oldukça uygun bir bölge olduğunu keşfeden ve son yıllarda buna yönelik turlara ağırlık veren bölge turizmcileri yeni evli çiftlere de yepyeni bir alternatif balayı imkanı sunuyor.

banner503
Kapadokya Genç Çiftlerin Gözdesi
17 Ağustos 2015 Pazartesi 23:59

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Kayadan oyma peribacaları, yer altı kentleri, kilise ve Şapelleri, doğa harikası ilginç yeryüzü oluşumları ile ünlü Kapadokya bölgesinin yeni evli çiftlerin balayı geçirmesi için oldukça uygun bir bölge olduğunu keşfeden ve son yıllarda buna yönelik turlara ağırlık veren bölge turizmcileri yeni evli çiftlere de yepyeni bir alternatif balayı imkanı sunuyor.

Pencereden bakınca Kapadokya’nın bütün güzelliklerinin görülebileceği butik oteller ise bölgedeki balayı turizmi alternatifinin en tercih edilen mekanlarının başında geliyor.

Kapadokya bölgesine has üzümlerden yapılmış olan şarapların da ikram edildiği alternatif turizm anlayışı özellikle tarihe ve doğaya ilgi duyan yeni evli çiftlerin ilgisini görmeye başlamış durumda.

Kaya odaların, yazları serin ve kışları sıcak oluşu bu turizm hareketliliğinin bir diğer yönünü oluşturuyor. Gürültüden tamamen uzak, doğanın tamamen içerisinde yer alan butik otellerin hizmet kalitesinin son yıllarda artışı ise yeni evli çiftlerin bölgede balayını geçirmelerine önemli bir cazibe katıyor.

Standard odalar da duşakabin, jakuzi, Şömine ile romantizm yaşamaya uygun bir ortamı elde eden yeni çiftler televizyon bulunmayan odalarda kendilerine uzun vakitler ayırabiliyor.

3 gece üzerinden programlanan Kapadokya bölgesindeki balayı için çiftler 400 ile 500 Euro arasında bir ücret ödemek durumundalar.

FİB Ajans / Organizasyon Nevşehir ve Kapadokya Bölgesinde gerçekleştireceğiniz bütün Organizasyonlarınız için her an yanınızda...

En güzel Evlilik Teklifleri
Muhteşem Düğün Organizasyonları
Konser ve Festivaller
Basın Lansmanları
Kamera ve Fotoğraf ÇEkimleri
Orkestra
İlahi Grupları
Gelin Yolu Gelin Masası
Havai Fişek ve Şelale Gösterileri
Animasyonlar
Masa Sandalye Giydirmeleri
Mehteran Ekibi
Ses sistemi
Işık Sistemi
Ve aradığınız her Şey...

0 384 212 9 444
0 532 627 28 74


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.