banner461
banner195

Kurban Pazarlıklarında Son 3 Gün

Mübarek Kurban bayramı öncesinde kurbanlık fiyatlarının birçok kesime göre oldukça pahalı olduğu ifade ediliyor. Bu nedenle kurban kesmek niyetinde olan Vatandaşların büyük bir bölümü bütçesine uygun fiyata kurban alabilmenin çabası içinde.

Kurban Pazarlıklarında Son 3 Gün
30 Eylül 2014 Salı 19:07

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Mübarek Kurban bayramı öncesinde kurbanlık fiyatlarının birçok kesime göre oldukça pahalı olduğu ifade ediliyor. Bu nedenle kurban kesmek niyetinde olan Vatandaşların büyük bir bölümü bütçesine uygun fiyata kurban alabilmenin çabası içinde.

Nevşehir Hayvan Pazarında henüz istenilen hareketliliğe ulaşamayan kurban satışlarının bayrama birkaç gün kala daha da yoğunlaştığı gözleniyor. Besicilerin büyük bölümünün elinde küçük ya da büyükbaş hayvan kalmaması için son hafta fiyatları biraz daha düşürmesi Vatandaşın en büyük beklentisi durumunda.

Nevşehir hayvan pazarında kurbanlık fiyatları küçük baş hayvanlarda 400 ile bin 200 TL arasında değişirken, büyükbaş kurbanlık fiyatları ise 2 bin TL ile 16 bin TL arasında değişiyor.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Alparslan eren - 3 yıl önce
Alparslan eren