banner461
banner195

MHP’nin İlk Adayı O

Milliyetçi Hareket Partisinin yaklaşan yerel seçimler öncesinde şu ana kadar açıkladığı ilk belediye başkan Adayı Sadi Yalbırdak oldu.

MHP’nin İlk Adayı O
09 Eylül 2013 Pazartesi 11:18

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisinin yaklaşan yerel seçimler öncesinde şu ana kadar açıkladığı ilk belediye başkan Adayı Sadi Yalbırdak oldu.

Bu duruma bazı belediye başkanları ve başkanlığa aday adayı olmayı düşünenler kırılsa da, Milliyetçi Hareket Partisi yönetimi bir dönem daha Yalbırdak’ı Sulusaray belediye başkanlığında görmek istiyor.

MHP’nin Nevşehir’deki tek ilçe belediye başkanı olan Derinkuyu belediye başkanı Ahmet Balcı’nın bu açıklamaya içerlediği belirtiliyor. Balcı’nın kendisinin isminin aday gösterilecek isimler arasında açıklanmamasına üzüldüğü ve bu sitemini yakın çevresinde de paylaştığı ifade ediliyor. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
derinkuyulu - 5 yıl önce
balcı bu acıklamaya üzülmüşmüş onu akp gecmeye ugraşmadan önce düşünseydi mhp lileri dışlayıp akp lilre kıyak gecen mhp li sözde belediye başkanı balcı her baharın bi kışı vardır bunu mhp lileri dışlarken düşünecekdin
Avatar
sadi başkan helal - 5 yıl önce
halk teveccüh gösterip sadi başkanı inşallah seçer. çok çalışkan biri
Avatar
halis - 5 yıl önce
sadi unutsun artık benim torunumla kaybettigi kadar yasşı var.ahmet bey 5 yıl dediş vatandaş inandı.biz milliyetçi olarak balcıyı istemiyoruz bizi satanlarla işmiz olmaz
Avatar
derinkuyulu - 5 yıl önce
ahmet balcı akp nin kapısını çok aşındırdı gitmedim görüşmedim desin
Avatar
vatandaş - 5 yıl önce
sulusarayın önü açık sadi bşk.hayırlı olsun.derinkuyu belediye başkanınada geçmiş olsun.ihanet etmeyecekti
Avatar
abdülkerim zararsız - 5 yıl önce
yalbırdak inşallah kaybeder. yatırımcıya çiftçiye zulüm yapan adamın kazanması facia olur. ak parti sulusarayda adam gibi birini çıkartırsa sadi gümbürder.
Avatar
garip50 - 5 yıl önce
meyve veren ağaç taslanırsderlerde inanmazdım ahmet balcının akpyle ne isi olabilir bi ilce baskanıyla oturup cay icmek sohbet etmek akp ye geçmekse bi kurtle sohbet etmek ozaman pkkyla isbirlikçi olmak gibi bise sizin dusunceaniz bi milliyetci olarak sizlere katılmıyorum yanındayız baskan
Avatar
Gülden G - 5 yıl önce
Insallah üc hilal köyümde yine dalgalanacak.. Sadi abime Baskanima basarilar diliyorum yolu acik olsun yanindayiz insallah..