banner461
banner195

Nar’ın Değişen Yüzü Büyük Takdir Topluyor

Nevşehir’imizin güzide kasabalarından bir tanesi olan Nar Kasabasında, Belediye Başkanı Ali Erdoğmuş öncülüğündeki çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor...

Nar’ın Değişen Yüzü Büyük Takdir Topluyor
31 Ağustos 2013 Cumartesi 10:33

banner143
banner134

Nar kasabasında Belediye çalışamları hummalı bir şekilde devam ederken Bir taraftan Kasabanın Çehresi değişiyor bir taraftan Belediyeye kaynak yeni projelere imza atılıyor bir taraftanda yıllardır çözüme kavuşturulamamış sorunlar birer birer çözüme kavuşturuluyor.

Nevşehir’imizin güzide kasabalarından bir tanesi olan Nar Kasabasında yoğun çalışmalar devam ederken Başkan Erdoğmuş Belediye Binasında yaptığı restorasyon ve bina cephe çalışmasını tamamlamak üzere olduklarını,  çalışmalar kapsamında belediye bünyesinde daha önceden olmayan yeni bir  nikah salonu ve eğitim seminerlerinde kullanılmak üzere küçük bir  konferans  salonu ve tahsilat  odasını belediyeye kazandırdıklarını ifade etti.

Bu çalışmanın sonunda Belediye binasının hızla gelişmekte olan kasabamızın ihtiyaçlarına cevap verebilecek konuma getirmiş olduk diyen Başkan Erdoğmuş aynı zamanda da kasabamızın tarihsel  dokusuna  uyumlu ve resmi  bir bina hüviyeti  kazanmış  binada vatandaşlarımıza daha güzel hizmet vermenin gayreti içerisindeyiz dedi.

Başkan Erdoğmuş belediye binasının bitmesiyle yakında başlanacak olan meydan projesinin birinci etabını da  tamamlamış olduk, çok yakında meydan projesinin 2. Etabına başlayacaklarının haberini verdi.

Proje tamamen tamamlandığında görülmeye ve gezmeye değer hoş bir meydan olacağını söyleyen başkan Erdoğmuş bizi izlemeye devam edin daha güzel şeyler olacak kasabamızda diyerek sözlerini tamamladı.
 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Salih - 5 yıl önce
Başkan bey 4 senedir neredeydin secime 5 kala bunları yapacaksın belediye binası inşaatı harcadığın para ile yenisi yapılırdı
Avatar
arkadaşım - 5 yıl önce
kadın çirkinse ne kadar makyaj yaparsan yap güzelleştiremezsin, bırakın oraya dış cephei şuraya iç cephe çalışması yapmayı yeni işler yeni buluşlar, yeni hizmetler üretin
Avatar
yAŞAR - 5 yıl önce
başkanim belediye binasi güzel olmuş, gerçekten eskiden köy kahvesine girer gibi bir bina idi. şimdi ise resmi daire hüviyeti almiş teşekkürler. resimlerde hep kipkirmizi bir bina ortada sirtatirdi. şimdiden sonra resimlerde sirtarmayacak.