banner461
banner195

Nevşehir de Vatandaşa Kutlu Doğum Aşı Dağıtıldı

Nevşehir İl Müftülüğü tarafından yüce Peygamberimiz Hz. Muhammed (S.A.V)’in dünyayı şereflendirmesinin 1442’inci yıldönümü nedeniyle düzenlenen Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında Nevşehir Belediyesi tarafından kutlu doğum aşı dağıtıldı.

Nevşehir de Vatandaşa Kutlu Doğum Aşı Dağıtıldı
15 Nisan 2013 Pazartesi 14:17

banner143
ÜNVER, KUTLU DOĞUM AŞI DAĞITTI
İlgili Galeriye Git
banner134

 Gül bahçe önünde  Nevşehir Belediyesi Mehter takımının seslendirdiği marşlarında dikkatle izlendiği törenin açılışı, Kuran-ı Kerim  tilaveti ile başladı.

Düzenlenen törende konuşan Nevşehir İl Müftüsü Yakup Öztürk, peygamberimizin doğumunun 1442. Yıldönümü nedeniyle bir dizi etkinlikler düzenlendiğini söyledi. Bu etkinliklerden ikincisinin kutlu doğum aşı dağıtımı olduğunu dile getiren Öztürk, bu uygulamayı yerine getiren Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver başkanlığındaki tüm belediye çalışanlarına teşekkür etti.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’de, peygamberimizin doğumu yıldönümü nedeniyle tüm inananların hayat sürdüğüı merkezlerde  manevi rüzgarların estiği bu günlerde ,Nevşehir Belediyesi olarak geçmişten günümüze ulaşan güzel bir geleneği devam ettirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

Etkinlikte daha sonra kutlu doğum aşı duası yapıldı.

Ünver ,duanın ardından  vatandaşlara kutlu doğum aşı dağıttı. Etkinlikte bulunan Nevşehir İl Müftüsü Yakup Öztürk ve Emniyet Müdürü Mehmet Yüksel’de bir süre kutlu doğum aşının dağıtımına yardımcı oldu.

Çok sayıda vatandaşın katıldığı etkinlikte İl Müftüsü Yakup Öztürk, gül dağıttı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.