banner461

Nevşehir DERSİAD'dan SGK İl Müdürlüğüne ziyaret

Dünya Erdemli Sanayici ve İş Adamları Derneği (DERSİAD) Nevşehir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Av. Mehmet Yücel ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Nevşehir İl Müdürlüğüne nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

banner503
Nevşehir DERSİAD'dan SGK İl Müdürlüğüne ziyaret
22 Mart 2019 Cuma 16:21

banner143
banner134

Dünya Erdemli Sanayici ve İş Adamları Derneği (DERSİAD) Nevşehir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Av. Mehmet Yücel, Nevşehir SGK İl Müdürü Erdin Polat'ı makamında ziyaret etti.

SGK İl Müdürü Erdin Polat'ın makamında gerçekleşen ziyarette DERSİAD Nevşehir Şubesini Dernek Başkanı Av. Mehmet Yücel ve Yönetim Kurulu üyeleri temsil etti. DERSİAD heyetinin, derneğin etkinlikleri hakkında bilgi vererek başladığı sohbet samimi bir havada geçti.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden SGK İl Müdürü Erdin Polat, kurum olarak toplum yararına yapılacak projelerin bir ucundan tutmaktan mutlu olacaklarını dile getirdi.

İstihdamı arttırmaya yönelik projeler yaptıklarından bahseden Erdin Polat "İşverenlerimize yönelik daha birçok desteğimiz mevcut, sizlerle de iş birliği içerisinde bunları kamuoyuna duyurmak isteriz" dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.