banner461
banner195

Nevşehir Heyetinden Karayolları ve DSİ Bölge Müdürlüğüne Ziyaret

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri ; Ahmet Erdal Feralan, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider ile birlikte, Karayolları Kayseri 6. Bölge Müdürü Aydın Doğan’ı makamında ziyaret etti.

Nevşehir Heyetinden Karayolları ve DSİ Bölge Müdürlüğüne Ziyaret
20 Eylül 2013 Cuma 12:14

banner143
banner134

 Nevşehir’deki devam eden ve projelendirilen Karayolları Kayseri  6. Bölge Müdürlüğü yatırımlarına ilişkin bilgi alışverişinin gerçekleştirildiği ziyarette , Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Avanos Belediye Başkanı Mustafa Körükcü, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Ahmet Erdal Feralan, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, Ak PArti Avanos ilçe başkanı Serkan Feralan karayolu ulaşım ağının çağın gereklerine uygun bir şekilde yapılandırılması konusunda bugüne kadar örnek çalışmaların sergilendiğini ifade ettiler. 

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver,Avanos Belediye Başkanı Mustafa Körükcü, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri ; Ahmet Erdal Feralan, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider,Kayseri ziyaretleri sırasında Devlet Su İşleri Kayseri 12. Bölge Müdürü Hayrullah Coşkun’u da makamında ziyaret ettiler.Ziyarette,DSİ Bölge Müdürlüğü tarafından sorumluluk bölgesi Nevşehir’deki yatırımlarına ilişkin olarak da bilgi alışverişinde bulundular.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
vatandaş - 5 yıl önce
nevşehir derinkuyu yolu üzerinde şu an yapılan bariyerler için teşekkürler. yol çevresindeki iş yerleri kuralları ihlal ediyorlardı. kaymaklıdan derinkuyu tarafına doğru ilk petrol ve biriket fabrikası arasına çekilen bariyer neden eksik çekildi. çift yolun ortasında hala kanunsus dolgu var. kaza olursa kim sorumlu olacak.