banner461
banner195

Nevşehir Spor İl Müdürü Ünlüer’den Acıgöl İlçesine Ziyaret

Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer, Spor Şube Müdürü M.Ünal Kitapçıile Acıgöl ilçesinde ziyaretlerde bulundu.

Nevşehir Spor İl Müdürü Ünlüer’den Acıgöl İlçesine Ziyaret
06 Aralık 2012 Perşembe 15:48

banner143
banner134

 Nevşehir İl Müdürümüz Mustafa ÜNLÜER, Acıgöl 4 Temmuz Orta Okulunun laboratuar ve satranç salonunun açılış merasimine katıldı. İl Müdürümüz ile birlikte Acıgöl Belediye Başkanı İsmail ÇAVUŞOĞLU ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Serhat ULUER açılış kurdelesini kestiler. Açılışın ardından sportif faaliyetlerden ve Gençlik Merkezinin faaliyetlerinden bahseden ÜNLÜER, tüm öğrencilerimizi ücretsiz yaptığımız faaliyetlere katılmaya davet etti. Açılışı yapılan satranç salonunda Belediye Başkanı İsmail ÇAVUŞOĞLU ile satranç oynayan İl Müdürümüz okula spor malzemesi yardımı yaparak okuldan ayrıldı.

İl Müdürümüz, Acıgöl 4 Temmuz Orta Okulu ziyaretinin ardından Acıgöl Damat İbrahim Paşa Lisesini ziyaret etti. Burada okul Müdürü ile yaptığı sohbetin ardından öğrencilere şeker ikram etti, okula da spor malzemesi yardımında bulundu. Daha sonra öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektiren İl Müdürümüz Acıgöl ziyaretini tamamladı.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.